Skocz do zawartości

KwiteeK

Members
  • Postów

    38
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O KwiteeK

  • Urodziny 24.09.1996

Metody kontaktu

  • GG
    13946016

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Opole

Osiągnięcia KwiteeK

  1. Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Nie przesadzonych setach eq, nie za dużych lvl'ach, ale też nie na za wolnym expie, ma być to dobry medium, gdzie gra sporo osób, nie 400-500, tylko 800+ Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu i skakane krzesło
  2. nic nie daje.
  3. 1. Mam dziwne ścięcia podczas gry, dajmy na to 30 sekund gry i 10 laga i potem znowu 30 sekund gry i lag, zupełnie nie wiem co z tym zrobić.
  4. KwiteeK

    [pomoc] Mody !

    Nie znasz się na javie nie ma o czym mówić. Wątpie żebyś ogarnął to w 3 miechy
  5. KwiteeK

    Szukam ...

    Assassins Creed 3 (Multi). Niby nie potworki ale wkręca. Metin .
  6. lamecraft czy jakos tak
  7. KwiteeK

    [pomoc] Mody !

    yy? na mpc nie było już czegoś takiego? wydaje mi się, że osobny temat był.
  8. Ładnie zrobiona graficznie, duże miasto/pole czy inne lokacje. Dużo akcji, strzelania, efektów. Same plusy, lecz można dopatrzeć się minusów, fabuła jak dla mnie mogła by być bardziej rozwinięta. Olbrzymie lokacje kryją w sobie olbrzymi, lecz nie wykorzystany potencjał. Mimo tego i tak warto kupić gierkę, szczególnie, że jest z trybem Multi. + wymagania duże? Co wy ludzie pierdolicie za przeproszeniem? Intel Core 2 Duo 2GHz, AMD Athlon 64 X2 2Ghz RAM: 2 GB HDD: 9 GB GPU: nVidia 8800GT 512Mb RAM, ATI 3850HD 512Mb RAM lub lepsza To mają być te wasze olbrzymie wymagania sprzętowe którym żaden komp nie podoła? Własnie składam komputer i powiem wam tyle, ten cały Crysis 2 na maksymalnych nawet nie pierdnie w stronę mojego komputera.
  9. KwiteeK

    [Inne] Gry pc

    Stubbs the Zombie taka pompa jest z tej gry... Left 4 Dead - tak samo
  10. 1 gra to nie jest God Of War . Tyle mogę powiedzieć.
  11. GTA3 - Niby takie same jak VC ale VC sprawia więcej radości. GTA VC - Grałem w tą giere tyle czasu, że aż szkoda gadać. Bawienie się w policjanta to było coś, naprawdę bardziej polecam w VC pograc :.
  12. a może lagi masz?
  13. KwiteeK

    problem

    wpisz w google i znajdzisz szybko sam ;d.
  14. KwiteeK

    BF3

    Grafika, Fizyka, Muzyka, Klimat. Czy jakaś produkcja da rady przebić ten o to cud ? Ta gra zawiesiła wysoko poprzeczkę innym studiom. A jak wy sądzicie? (co sądzicie?)
  15. MW3 i tak nie da rady BF3, bo trailery i misje z oto właśnie tej gry są nie do porównania z żadną inna. Moim zdaniem MW3 będzie tylko dokładką, jak się znudzisz, bądź będziesz ciekawy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...