Skocz do zawartości

klama1416

Members
  • Postów

    186
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia klama1416

  1. zrobiłem to 2razy
  2. nie pomogło dalej to samo
  3. Proszę o pomoc
  4. tyle to ja wiem ale co zrobić aby to się wyskakiwało robiłem re-instalke z 5 razy i nadal to samo
  5. http://img30.imageshack.us/img30/6947/123knk.jpg Wyskakuje mi i kicka mnie z gry Pomoże ktoś będę wdzięczny
  6. ale czym to jest spowodowane zakładałem nowe konto i tak samo jest robiłem wszystko reset kompa z 10razy reinstall 10 metków 5 rodzaji metków sciągnełem i nadal nie działa
  7. Witam mam oto taki problem wszystko ładnie cyka gram na se na serwerze Gordonmt2 i wchodzę do v2 pająki i mnie kicka no to nie wiem loguje się na postać , wybieram postać i mnie kicka ?? postać nie jest zbugowana ponieważ kumplowi dałem passy i normalnie mu się loguje do v2 powiem tak chyba zrobiłem wszystko sciągnąłem klienta i chyba 5 razy reinstall był Czekam na szybką odpowiedź dam 5x Plusa
  8. napisz na gadu : 9568758
  9. zaraz idę pić bo mam urodzinki więc raczej nie sorki tak za 2dni mogę
  10. sprawdziłem że działa ale wiesz pytam tak dla pewności dzięki można zamknąć
  11. Polecenie : Napisz program wypisujący zawartość pliku tekstowego na ekran. Program powinien zapytać się o nazwę pliku do wydrukowania. Jeżeli podana nazwa = "exit" program powinien zakończyć działanie. Jeżeli nie ma pliku to należy wypisać komunikat o takim błędzie. program wart; uses crt; var plik:text; c:char; nazwa:string; procedure drukuj(nazwa:string); begin clrscr; assign(plik,nazwa); {$I-}; reset(plik); {$I+}; if IOResult= 0 then begin while not eof(plik) do begin read(plik,c); write(c); end; close(plik); end else writeln('brak pliku'); readln; end; begin writeln('Program czytajĄcy plik tekstowy i drukujĄcy go na ekranie.'); writeln('Podaj nazwe pliku a on wy˜wietli go na ekranie. Aby wyj˜c wpisz exit'); repeat clrscr; writeln; write('podaj nazwe'); read(nazwa); if nazwa<>'exit' then drukuj(nazwa); until nazwa='exit'; end. czy on jest poprawnie napisany takie pytanko mam bo muszę go oddać na zaliczenie
  12. Cześć ja też mam turbo pascala w szkole od 3lat i mogę ci coś tam podrzucić albo wejdź na nasze forum link w sygnaturze
  13. niema mówię ci wszystko przeszukałem tam w 2 zakładce są 3 menu wchodzę w projektant i zmieniam i nic tak samo dalej
  14. po co komu to ale mogłeś to jakoś zrobić przejrzyście bo tak to wszystko zlane jest używaj edytora trochę
  15. szukałem niema nigdzie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...