Skocz do zawartości

klopek90

Members
  • Postów

    32
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia klopek90

  1. Witam.Mam problem. Gdy odpalam Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 na PCSX2 to podczas gry obraz mi zaczyna migać. W menu jest okej ale podczas gry nie da się grać bo obraz miga nie do wytrzymania. Co zrobić? Czytałem troszeczkę i znalazłem coś o pluginie graficznym testowałem kilkanaście i nic jeżeli ktoś wie jaki proszę dać znać dziękuje.
  2. klopek90

    Prosba

    xmojej laski
  3. klopek90

    ELITE POMOCY

    Mi ani nowy ani starty teraz nie dziala
×
×
  • Dodaj nową pozycję...