Witam.Mam problem. Gdy odpalam Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 na PCSX2 to podczas gry obraz mi zaczyna migać. W menu jest okej ale podczas gry nie da się grać bo obraz miga nie do wytrzymania. Co zrobić? Czytałem troszeczkę i znalazłem coś o pluginie graficznym testowałem kilkanaście i nic jeżeli ktoś wie jaki proszę dać znać dziękuje.