Gra nazywa się Star Wars Batlefront II opisu sprzetu nie opisuje bo tu nie ma na to znaczenia otóż pobrałem sobie patha 1.1 do Batlefront II zaintalowałem a jak chce odpalić gre pisze że płyta nie ma i prosze włożyć orginalną cd/dvd ( tyle zrozumiałem ) ale płyta jest w napedzie i tu problem gra jest w pełni oryginalna