Skocz do zawartości

r1zEEEr

Members
  • Postów

    65
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia r1zEEEr

  1. normalnie ;P robisz konto pobierasz globala patchujesz media i grasz :>
  2. Beta juz się rozpoczeła. Klucze wysyłają od 18 do 3 w nocy powodzonka
  3. r1zEEEr

    [Pytanie]Car Parts

    Kolejna fajna rzecz od Gamersfirst ;p party do mikro musisz kupic za dolary :> w armas markecie @down sorka ;p zle przeczytalem
  4. r1zEEEr

    Grindroad Client

    Tak pewne na ich blogu masz updating/off w statusie servera. na forum tez kilka info jest
  5. r1zEEEr

    Grindroad Client

    Nie radze ;D server off na tydzien. wgrywaja wlasnie 1.315 wiec nie martw sie tylko czekaj ;P legend 8 bedzie 120 cap 12d itemy i naprawa bugow pzdr
  6. r1zEEEr

    GrindRoad

    [email protected] napisz mu maila. ma 55 kont do rozdania jeszcze od razu ci odpisze i da konto pzdr
  7. Daj buy i relognij sie ;p mi pomogło Ja tez moge zrobic free taxi ;p IGN: Darrky
  8. hehe nigdy nie gralem w ten szajs ( metin2 ) niewyzyte ludzie? ;p
  9. Criminal czy enforcer ;D jak criminal to jezeli chcesz OCA z 3 slotami 3 rs cj i szybkie ladowanie to michael simeone a hmm u enforcerow chyba praetorians
  10. o kurde ;P jakie dziecko... ogarnij sie troche ok? :P
  11. Naucz sie grac a nie na haxie
  12. Daj J zakładka progression znajdź shift i poszukaj sobie Obey'i najedź na czerwoną kłódkę i będziesz mieć który poziom trzeba
  13. r1zEEEr

    Naklejki

    nie mozna importowac zdjec i log to gry ;p trzeba wszystko robic samemu za pomoca designera w grze:) Nie wiem czy dobrze zrozumialem, channel? Sa servery tzn jak wchodzisz do gry i wybierasz dystrykt to masz zakładke instances i tam masz rozne servery Jak pomogłem daj plusa ;D
  14. jak cie wywala? disconnect? crash, jak crash to jaki error jest.
  15. r1zEEEr

    Naklejki

    Musisz samemu zrobic te naklejki :P Masz takie jak by parkometry podchodzisz i naciskasz F. Są na stacjach beznynowych tam gdzie sie naprawiasz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...