nie mozna importowac zdjec i log to gry ;p trzeba wszystko robic samemu za pomoca designera w grze:) Nie wiem czy dobrze zrozumialem, channel? Sa servery tzn jak wchodzisz do gry i wybierasz dystrykt to masz zakładke instances i tam masz rozne servery
Jak pomogłem daj plusa ;D