Cześć! Ten topic będzie poświęcony dyskusji na temat waszych postaci w WoW. Starajcie się przekonać ludzi do grania swoją klasą oraz uzasadnienia, dlaczego TA klasa, a nie inna;)
Zaczynamy.
Zaczne więc, osobiście mogę się pochwalić Death knightem lv 60 oraz Warriorem prot/arms 61lv.
Osobiście polecam wam właśnie warka prot, a na uzasadnienie podam pare plusów tej klasy.
Grając pod prot bez problemu sciśniemy większą grupkę mobków. Oprócz tego dysponujemy całkiem silnymi skillami które umożliwiają nam kręcenie całkiem niezłego DMG, przykład? Revenge, shield slam, shockwave. Dodatkowo warek prot ma dużo stunów. Na bodajże 50lv zyskujemy dwa dobiegi, niezależne od tego czy jesteśmy w combacie czy nie. Odpowiednie zbudowany ( pod str i stame) warek prot potrafi dużo. Na dual speca wybrałem arms, ale tylko dlatego, że ma on taki efektownie wyglądający skill który pozwala mu się kręcić Niestety jest on dostępny dopiero od 60lv.
Jednak jak każda postać warek prot ma też swoich śmiertelnych wrogów. Z moich obserwacji wynika, że największe baty zbieramy od: Mage frost i priesta. Natomiast dobrze radzimy sobie na wszystkiego rodzaju postacie które atakują nas norm atakami a nie spellami, ze wzgl. na to, że np. Revenge wymaga dodge`a
Pozdro