Skocz do zawartości

Bestalski

ProUser
  • Postów

    445
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Bestalski

  • Urodziny 06.11.1998

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Podkarpacie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Bestalski

  1. System operacyjny: Windows 10 Pro Karta graficzna: Radeon HD 4850 1gb 256 bit Procesor: Intel i3-2100 3.1GHz RAM: 8GB Rozdzielczość: 1366x768 Interesuje mnie gra w 50 FPS+, obojętnie jakie ustawienia.
  2. Nie masz się o co bać. Tak jak ktoś wyżej napisał na średnich powinno śmigać. A co do tej strony to nie jest ona w 100% wiarygodna. Mi też wiele gier w które gram na 60 fps+ miało nie pójść
  3. Własna rasa- praca tekstowa:) to będzie fajne i możliwe do zrobienia dla każego.
  4. Princess Theradras Last boss pewnej insty (nie pamiętam której), w każdym razie ta księżniczka jest bardzo "urokliwa"^.^
  5. Bestalski

    DK/war - rasa

    Ja biore na odwrót. Warek ork (aktualnie 77lv), Tauren DK (60lv). Warkiem sie gra bardzo spoko także imo najlepszy ork. Co do dk to wzialem tak intuicyjnie:P
  6. @Spis poprawiony. Zrobiłem tak jak doradzałeś, pierw opis potem spoiler i macro. Oprócz tego dodałem twoje macro.
  7. Dodane. Sorry ale ostatnio mało czasu spędzam na forum :P Wbijam 80 moim warkiem ,jeszcze 9 lv zostało. Jak będzie wolna chwila to poprawię spis wizualnie
  8. Wypisz, imo to wcale nie jest złe. Po co ludzie mają czekać skoro mogą luknąć do spisu i skopiować? Wypisz swoje macra chętnie je wkleje:P Tylko nie zapomnij o opisie.
  9. Cześć! W tym temacie będę umieszczał wszystkie przydatne macra do pvp/pve. Jeśli nie ma tu macro którego używasz, napisz post i opisz co dane macro robi. Spis będzie uzupełniany co jakiś czas zapraszam do pisania. Na początek pare macr które ja znalazłem: " Przez niżej napisane macro używamy czaru Disarm (War def stance) jeśli jesteśmy w defense stance, natomiast jeśli jesteśmy w innym stance`ie np. berserker poprzez wciśnięcie tego macro automatycznie zmieni się nam stance na defensive i użyje Disarm na nasz cel. Teraz podam macro napisane przezemnie, jeszcze przed crash testami ale mam zamiar go używać: 1.Przerywa wasz cast i używa interrupta. Każdy kto używa skilli które się castuje powinien to mieć ;] 2.Gdy jesteś w niebezpieczeństwie, przerywa cast i używa Disengage 3.Gdy castujesz steady shot, postać również używa autoshota(kiedyś trzeba było mieć macro - zwiększało dps) nie wiem jak teraz ale nadal używałem 4. to samo co wyżej tylko cobra shot Dla druta na 3.3.5a One-Click mount - co robi?? pod jednym macro , macie FlyMounta który zostanie użyty gdy jest taka możliwość , jeżeli nie to normalnego . a gdy jesteśmy pod wodą do użyje np żółwia. a gdy już jesteśmy na mouncie lub np w maszynie w ulduarze,. to ją opuści W miejsca "fly mount " "mount do pływania" "normalny mount| należy wpisać nazwę mounta Castuje "Master's Call" na nas(ofc. można to ustawić dla wszystkich spelli w interface - ale niektórzy nie lubią tej opcji) Przerywa casta>> używa Disengage >> używa spadochron ;] Używa "Scatter Shota" na najbliższy cel I jeszcze taki mini-tut zaczerpnięty z http://wow-space.info/menu/wow/macro dotyczący pisania macro:
  10. "Możesz Kupić Konia od 20 lv dla Humana w Elvyn Forest a Dokladniej w Eastvale Logging Camp"
  11. Cześć! Ten topic będzie poświęcony dyskusji na temat waszych postaci w WoW. Starajcie się przekonać ludzi do grania swoją klasą oraz uzasadnienia, dlaczego TA klasa, a nie inna;) Zaczynamy. Zaczne więc, osobiście mogę się pochwalić Death knightem lv 60 oraz Warriorem prot/arms 61lv. Osobiście polecam wam właśnie warka prot, a na uzasadnienie podam pare plusów tej klasy. Grając pod prot bez problemu sciśniemy większą grupkę mobków. Oprócz tego dysponujemy całkiem silnymi skillami które umożliwiają nam kręcenie całkiem niezłego DMG, przykład? Revenge, shield slam, shockwave. Dodatkowo warek prot ma dużo stunów. Na bodajże 50lv zyskujemy dwa dobiegi, niezależne od tego czy jesteśmy w combacie czy nie. Odpowiednie zbudowany ( pod str i stame) warek prot potrafi dużo. Na dual speca wybrałem arms, ale tylko dlatego, że ma on taki efektownie wyglądający skill który pozwala mu się kręcić Niestety jest on dostępny dopiero od 60lv. Jednak jak każda postać warek prot ma też swoich śmiertelnych wrogów. Z moich obserwacji wynika, że największe baty zbieramy od: Mage frost i priesta. Natomiast dobrze radzimy sobie na wszystkiego rodzaju postacie które atakują nas norm atakami a nie spellami, ze wzgl. na to, że np. Revenge wymaga dodge`a Pozdro
  12. Omen threat meter- świetny addon, dodaj do wersji WotLK. Mierzy nam threat (agrro) jakie mamy na danym mobku, a jakie mają inne osoby, pomaga to nam w taki sposób, że wiemy na kogo mamy zwrócić uwagę. Recount- MUSICIE TO MIEĆ JEŻELI RAIDUJECIE/BIJECIE NA INSTACH! Ten addon mierzy nam wiele funkcji wedle uznania ( można ustawić ), m.in. DPS, Dmg dealt itp.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...