2,6
1,5 na Dedykubędzie24
narazie 1 mb/s będzie 10 mb/s
http://5.162.3.68/index.php
http://5.162.3.68/index.php
W budowie
http://5.162.3.68/index.php
Nie ma serwer 4fun.Jak dedyk będzie wtedy będzie szop
Domyśl się
http://5.162.3.68/index.php
http://5.162.3.68/index.php
Zrobie jak będzie serwer
Nie trzeba
1000%
1000%
1000%
Zrobje
http://5.162.3.68/chat.php
[GA]SensoR