Skocz do zawartości

Artistofphat

Members
  • Postów

    72
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    9251620

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    KRK/NS

Ostatnie wizyty

3 178 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Artistofphat

  1. Błąd z kasą pojawia się przeważnie po edycji configa jobsowego także usuńcie sobie stary config i dajcie pluginowi wygenerować go od nowa. Dodatkowo możecie permy całe wkleić na pastebina żeby było widać czy tam czegoś nie zepsuliście
  2. odświeżam odświeżamy co 24 h.
  3. Witam! Mam problem z serwerem MC - bardzo często dochodzi do sytuacji, gdzie serwer łapie strasznego laga przez co wszyscy gracze zostają wywaleni z serwera. Po kilku minutach można już normalnie dołączać do gry, jednak sytuacja jest z grubsza nieciekawa, wiadomo, nikomu się nie chce czekać aż to wszystko się odwiesi i będzie dobrze działać. Podobnie wygląda sprawa z crashami: java wysypuje się całkowicie, trzeba czekać kilka minut aż serwer zareaguje i się zresetuje(no, chyba że jeszcze się 'zakleszczy' proces javy, wtedy trzeba ręcznie go wywalić). I teraz porcja danych o serwerze: Procesor: Core i5-2400, 4x3.1+ GHz RAM: 16 GB Dysk: 2x 2TB - SATA2 Hosting: OVH System: Debian 6(jeśli dobrze pamiętam) CB: v1185(pod 1.8.1), wcześniej v1060(pod 1.7.3) Pluginy: około 40(zawsze zaktualizowane pod obecnego cb) w tym 3-4 korzystające z MySql Wydawało mi się, że lag może być stwarzany przez plugin HawkTool który w tym momencie ma rozmiar 52 milionów rekordów w bazie ( ) jednak nawet po usunięciu go serwer co jakiś czas się laguje/zawiesza. Ogólnie na tej samej paczce plików jadę od czasu początków 1.7.3 i na początku nie było żadnych problemów serwer mógł stać 2-3 dni bez resa i wszystko chodziło w miarę płynnie. Po jakimś czasie, dla wygody administratorów dodałem resetowanie serwera co kilka godzin w celu odświeżania go(wiadomo, jakoś zawsze lepiej po resie chodzi a to tylko 30-40sek) i dalej wszystko było ok. Dopiero po jakichś 2 tygodniach serwer się powoli zaczął wieszać bez powodu, nie wywalając nawet żadnego błędu [severe] tylko spamując 'server overloaded'... Ogólnie nawet przy 5-10 osobach ram potrafi się zawalić do około 5-6GB co wydaje się conajmniej dziwne, z racji tego, że teoretycznie powinno to wystarczyć na około 60 graczy. Ogólnie, ma ktoś pojęcie co może być nie tak z serwerem/pluginami? Jaka wersja systemu jest 'najlepsza' pod dedyka MC? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi, mam nadzieję, że będzie się komuś chciało poświęcić chwilę czasu na pomoc Jeżeli ktoś faktycznie mi pomoże a będzie chciał grać u mnie na serwerze, odwdzięczę się rangą 'elita' wartą SMS'owe ~60zł
  4. Teoretycznie, na 2 osoby przy świeżo stworzonym świecie powinno bez problemu wystarczyć 512 mb przydzielonego ramu, internet też nie powinien stanowić problemów. Napisz dokładnie na jakiej wersji bukkita stawiasz serwer, lub na czyich plikach serwerowych jest on postawiony
  5. Jeżeli jesteś w stanie poczekać do czasu rozwiązania sprawy z atakami na nasz serwer, to serdecznie zapraszamy! Nazwa serwera: Extremecraft Typ serwera: Serwer dedykowany, 100 slotów Światy: 4 1* RP, nasz główny świat dostępny dla każdego 2* Nether, tak samo jak RP, dostępny dla każdego 3* Survival, dostępny dla osób które należą do jakiejś frakcji 4* Aether - W przygotowaniu, świat dla osób wspomagających utrzymanie serwera Premium/Non premium: Non-premium Mapa: 2 miasta podzielone na ładne działki na świecie RP Obowiązkowe pluginy: wszystkie które chciałeś są u nas na serwerze, dodatkowo z ciekawszych mamy factions oraz supernatural players Inne: Pierwsza działka jest darmowa, żeby jakoś rozkręcić interes :P kolejne działki w mieście kosztują wymiary_działki*210 a za miastem wymiary_działki*500 także nie jest łatwo! wszelkie dodatkowe info w temacie z publikacją serwera, także zapraszamy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...