Skocz do zawartości

ZielonaSowa

Members
  • Postów

    61
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Metody kontaktu

  • GG
    Jak coś to na PW podam

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Dalekoooo

Osiągnięcia ZielonaSowa

  1. Witam Mam pewien problem... mianowicie chodzi o to że mam 122lv woj body na serwerze XenoxMT2 Niestety powalają mnie na PVP nawet 101lv Mam 82k hp , wszystkie skile na P , eq smoka i nie rozumiem dlaczego jestem tak słaby ;/ Tu jest kilka SS z mojego Eq oraz punktów statusu postaci Mam nadzieję że poradzicie mi zmianę bonów itp.
  2. Witam Poszukuję komendy na start serwera dedykowanego w Putty Wszystko komendy podstawowe niedziałają : cd /usr/home/game && ./start.sh , ./start itp. Znacie jakieś inne ?
  3. Witam Mam problem ;/ Jutro sponsor poda mi pasy na dedyka i ja przekaże je Technikowi. I mam teraz problem , gdy pytałem się go czy nie zabierze mi pasów to on uciekał tej rozmowy jak ognia .... I co teraz ? Jest taka mozliwość zę ukradnie mi Dedyka ? Pisałem już do sponsora o tym ale on nie odpowiada .. Proszę o pomoc Jeszcze raz pytanie : Jest możliwość ze ukradnie mi dedyka ?? :/
  4. Dobra ;p Nikt nie zgadł ;p To Odpowiedź : 1. Włączyć pierwszy włącznik i poczekać 10 minut; 2. Wyłączyć pierwszy właącznik i włączyć drugi włącznik; 3. Przejść natychmiast do drugiego pomieszczenia. - Jeśli żarówka się nie świeci i jest gorąca to znaczy, że włącza ją pierwszy włącznik; - Jeśli żarówka się świeci to znaczy, że włącza ją drugi włącznik; - Jeśli żarówka się nie świeci i jest zimna to znaczy, że włącza ją trzeci włącznik. Proste
  5. Nie ;p ;p Gramy dalej
  6. Żarówka Mamy dwa pomieszczenia połączone dość długim korytarzem. Oba pomieszczenia są niewielkie - nie można się nawet wyprostować. Znajdujemy się w pierwszym pomieszczeniu, w którym są trzy włączniki. W drugim pomieszczeniu zwisa z sufitu żarówka. Możemy przejść z pierwszego pomieszczenia do drugiego, ale wrócić się nie możemy (np. drzwi się zamykają po przejściu i już nie otwierają). Pytanie: W jaki sposób stwierdzić, który z 3 włączników włącza żarówkę, jeśli z pierwszego pomieszczenia nie widać, czy żarówka świeci się w drugim? Odpowiedzi piszcie w komentarzach P.S Nie patrzcie się na nazwę Tematu ;p Pomyliły mi się ;]
  7. Hmmm... Nazwa fajna ale czekam na inne propozycje ;]
  8. Witam ;] Mam dylemat jaką dać nazwę dla Dedykowanego Serwera Metin2 ;] Proszę o pomoc ;] Pozdrawiam
  9. Witam Anic nie zmienialem ;p Ale wcozraj bylo wporzo : Connect : Network is unreachable a dzisiaj klapa nie wiem o co moze chodzic :/ prosze pomozcie mi !
  10. Witam Mam problem z programem VirtualBox ;/ Gdy dochodzę do momenty gdzie wpisuję komendę : ./start Pojawia się coś takiego jak na obrazku :/ Nie wiem co dalej Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu Dziękuję i pozdrawiam
  11. Witam Gdy chcę się podłączyć do swojego partnera( nie jestem gejem ) To widze tylko czarne okno ;/ A gdy się udaje to widzę tylko pulpit i nic więcej ;( Proszę o pomoc Dziękuję i pozdrawiam
  12. AMD Athalon 64 Processor 3500+ 2.20 GHz 1500MB 1Mb/s http://cerezasmt2hamachi.bnx.pl/news.php http://cerezasmt2hamachi.bnx.pl/news.php ------------ 5.183.60.168 --------------------- ---------------------- Metale 300% 150% 350% ----------------------- 22195108 14:30- 18:30 14:30-18:30 14:30-18:30 14:30-18:30 14:30-18:30 14:30-18:30 14:30-18:30 12345 [GA]ZielonaSowa [GA]XiaM [GM]Bools ------- -------- ---------- ------
  13. ZAPOWIEDŹ SERWERA CerezasMT2 Parametry : RAM : 1500 MB ŁĄCZE: 1MB/s PROCESOR: AMD Athlon 64 Processor 3500+ 2.20 GHz WAŻNE LINKI : STRONA SERWERA ( BETA ): http://cerezasmt2hamachi.bnx.pl/news.php ( ONLINE ) FORUM SERWERA : http://www.cerezasmt2.ugu.pl/ ( OFFLINE ) INFORMACJE O SERWERZE : SERWER EASY SERWER CZYNNY : PRZEPRASZAM ZA SPAM I PROSZE O USUNIECIE ;/
  14. Lubie truskawki czeresnie wisnie , jablka i ARBUZY lubie tez motocross ;d
  15. OK A umiesz stawiac serwer ??? Pomoglbys ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...