Skocz do zawartości

Frodo™

Members
  • Postów

    397
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Nie podano
  1. Frodo™

    serwer

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  2. Frodo™

    Wbij

    Nowe forum jest ipb
  3. Mi się filmik bardzo podoba dobrze cię słychać czekam na następny odcinek
  4. respić może tylko admin serwer za pomocą specjalnej komendy /spawn wolf
  5. Moim zdaniem ABS II są lepsze od A6W ale to moje zdanie
  6. Frodo™

    Server na 2 osoby

    Ja Polecam wam grę na Multi założyć serwer hamanchi to jest 10min, roboty i śmigacie w dwóch na jednej mapce:) dam ci link do fiilmu jak zrobić serwer hamanchi http://www.youtube.com/watch?v=00YRIbIY9NY
  7. Frodo™

    [1.6.6] Anti TNT

    Mod jest nie przydatny ale czy sam go zrobiłeś?
  8. Tak ja miałem kiedyś ta klawiatura jest bardzo ładnie się nia niej pisze polecam ją teraz osobiście klawiaturę posiadam e5
  9. heheh no w końcu ktoś potwierdził jego głupotę i iloraz inteligencji zgadam się z tobą Gamus
  10. Frodo™

    single

    Ja osobiście polecam wersje 1.6.6. minecraft'a
  11. Co to w ogóle za gówno? po co dodajesz takie bez sensowne tematy?
  12. http://serwery.pl/serwery-wirtualne-hosting,2633.html?gclid=CMO_lv6Q1qkCFdAn3wodXHKxOg
  13. Dodaj Screenshot bo coś nie ma
  14. Moim zdaniem nie potrzebny jest ten temat można JJayJokera znaleźć na http://www.youtube.com/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...