Witam zainstalowałem nie dawno grę Runes Of Magic... chce ją włączyć ale pokazuje się patcher z pobieraniem i aktualizacjami :P Zaczekałem aż się załaduje ale gdy już tak się stało, patcher znowu się uruchomił i wszystko od nowa.... co to ma być? Powinna mi się gra uruchomić (chyba)...
Pozdrawiam
PROSZĘ O POMOC!