Witam wszystkich użytkowników mpc forum chciałbym wam powiedzieć że szukam serwera na którym będe mógł byc gm ! oczywiście pisałem post na zakładce Chce zostac gm/Poszukuje Gm ale nikt nie odpisuje wiec pisze tu byłbym wdzięczny kontakt : skype xFuckYeahx