Skocz do zawartości

lajkoniik

Members
  • Postów

    15
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O lajkoniik

  • Urodziny 01.05.1997

Metody kontaktu

  • Skype
    xFuckYeahx

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Zakopane

Osiągnięcia lajkoniik

  1. Witam was drodzy użytkownicy ;D Elo siemka spoko nie ;D heh Mam prośbe gdyby ktos robił serwer to chętnie pomoge i mogę być Gm tylko serwery bez hamachi! [code]$text = 'Lubie Placki'; [/code]
  2. Witam wszystkich użytkowników mpc forum chciałbym wam powiedzieć że szukam serwera na którym będe mógł byc gm ! oczywiście pisałem post na zakładce Chce zostac gm/Poszukuje Gm ale nikt nie odpisuje wiec pisze tu byłbym wdzięczny kontakt : skype xFuckYeahx
  3. A więc mam problem poniewaz serwer mexortis jest bardzo popularny ;D i są nowe moby a poniewaz mam duzy lvl i nie daje sobbie z nimi rade proszę o 1hit killera zeby nie logało po zabiciu moba! Na skypie jestem : xFuckYeahx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...