Skocz do zawartości

szajba444

Members
  • Postów

    238
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O szajba444

  • Urodziny 29.09.1995

Metody kontaktu

  • GG
    Nie podam
  • Skype
    Trzy kropek :D

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Tajemnica !

Osiągnięcia szajba444

  1. Kup se mikrofon i słuchawki osobno to pomoże :}
  2. Aaaa to jeśli mięso itp to już nie terrain ... wchodzisz w .minecraft następnie folder \gui i tam masz coś takiego jak items i to edytujesz tam jest mięso itp
  3. szajba444

    Seedy

    Nie piratujemy i nie popieramy piractwa na tym forum więc nie możemy Ci pomóc ;]
  4. @up najlepszym edytorem terrain jest gimp lub paint :}
  5. Nie ważne , że chcesz szybkiej odpowiedzi ... po to są działy żeby w nich pisać ! Zapraszam do tego działu ! http://www.mpcforum.pl/forum/428-minecraft-modding/
  6. Można jaśniej ? Chodzi Ci o poziom rozwoju mapki czy o poziom wysokości mapy ... kordy y=100 np ...
  7. Napisane nie w tym dziale ... A oto tam gdzie powinieneś to pisać http://www.mpcforum.pl/forum/428-minecraft-modding/ Ale już nie pisz bo robi się spam na temat xray Jeszcze on nie wyszedł poczekaj jeszcze z max 5 dni
  8. szajba444

    oP

    W notatniku w plikach serwerowych masz tam opów po prostu usuń jego nick ZAMKNĄĆ TEMAT BO NAMNAŻAJĄ SIĘ ODPOWIEDZI @@@@@@@@@@@ @down kolego przedstawiłem opcje która jeszcze nie była podana a przynajmniej nie była jasno napisana i sam widzisz że temat powinien zostać usunięty ...
  9. I co ma to nawiązać ? Farma grzybków to farma grzybków to działa na tej samej zasadzie co inne ... nie rozumiem czym tu się chwalić ... ja jestem za usunięciem tematu !
  10. Witam ! Mam do was prośbę ... Kto poda link do tematu - do downloadu DOBREGO zmieniacza bonów wraz z sr-um ! Oczekuję także od was dobrego wyjaśnienia na czym takie coś polega Odrazu piszę że to jest priv XenoXMT2
  11. Nie chodziło mi o kamer mod ! Chcę normalny zwykły program którego mogę wyłączyć i włączyć kiedy mi się zachce a kamer mod nie działa na niektórych serwerach np. XenoXmt2
  12. Krótko , zwięźle , i na temat Szukam drop hacka linki do tematów bądź bezpośrednio podawać w tym temacie w odpowiedziach z góry dziękuje @edit nie szukam kamer moda !
  13. szajba444

    Jak kogoś oszukać ?

    Cześć to znowu ja szajba ! Dziś właśnie mnie oszukali w grze metin2 i chciałbym się zemścić więc chcę żebyście podawali sposoby jak można oszukać gracza Nie iteresuje mnie sposób z "kopiowaniem itemków" Ani sposób z "zmienianiem kwot" Chcę abyście podali fajny sposób żeby oszukać gracza i by zabrać jego eq :P
  14. Chłopie może więcej info np o wersji ? Czy to premium ? ... nie podoba mi się
  15. Dość proste po prostu przypuśćmy taką sytuację idziesz korytarzem i tu nagle jakiś napis 2x2 Po prostu zmieniasz texture pack obrazku na taki jaki chcesz (zmieniasz tak aby coś tam pisało) i to wszystko ...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...