Witam!!!was serdecznie chciałbym wam przedstawic swój serwer Minecraft [chamachi]
Serwer jest świeży i powstał niedawno tera powiem wam coś prosto o nim.
premium/off
whitelist/on w razie czego będe wpisywal na whitelist
pvp/on jednak nie można się bić bez powodu a jak już to na arenie walk
limit do 20 osób w razie czego zwiększę
serwer czynny od 9,10 rano do 9 w nocy chyba ze będom wyjątki
moby/on
potwory/on jednak w bedom czasami wyłączone zwierzęta również
mamy pluginy typu spawn,warp,home,commandbook,wordedit,falsebook i wiele innych ciekawych rzeczy
jesli chodzi o rozrywke i ekonomie w naszym miescie powstanom sklepy,porty,centrahandlowe,itp.
nasze miasto unosi się na wodzie wiec jest dużo miejsca do budowy zasady som proste /nie kradnij,nie niszcz ,szanuj inych graczy i adminów ,admini dajom itemy,na start i jeli jestes grzeczny ,nie obrazaj,nie truj innych tylko pros jak czegos potrzebujesz .i to chyba tyle jesli chodzi o najkonkrtnijesz rzeczy to tyle .Przepraszam za ortografie i brak zdjęć .
ZAPRASZAMY NA SERVER!!!!!!!!!!!