Witam all, chcialbym zrobic takie cos ze np gdy wpisze w polu tekstowym1 i tekstowym2 jakies dane to tak ze np gdy wcisne klawisz wyslij one dochodza do mnie na mejela , poniewaz chcialem zrobic w programie taka zakladke jak propozycje i dalem tam dwa textboxy, jeden to Wady programu a drugi to zalety i chcialbym takie cos ze gdy ktos wpisze te wady i zalety zeby doszly one na mejla, dzieki temu bede mogl udoskonalic moj prgram. Za napisanie skryptu dam duzo +/- zalezy kto co chce ;D
Pozdrawiam