Skocz do zawartości

Land™

Members
  • Postów

    33
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Land™

  1. Witam all, chcialbym zrobic takie cos ze np gdy wpisze w polu tekstowym1 i tekstowym2 jakies dane to tak ze np gdy wcisne klawisz wyslij one dochodza do mnie na mejela , poniewaz chcialem zrobic w programie taka zakladke jak propozycje i dalem tam dwa textboxy, jeden to Wady programu a drugi to zalety i chcialbym takie cos ze gdy ktos wpisze te wady i zalety zeby doszly one na mejla, dzieki temu bede mogl udoskonalic moj prgram. Za napisanie skryptu dam duzo +/- zalezy kto co chce ;D Pozdrawiam
  2. Moze to wina neta, za slaby, albo wina serwera, lub zle zablokowany hs
  3. nie istnieje mozna ewentulanie przez inne programy ktore sprawdzaja litere po literze i moze znajda password, ale trwa to brdzo dlugo
  4. o ile sie nie myle ta wtyczka mozesz zablokowac strony ktore chcesz https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/procon-latte/ lub tak google.pl
  5. Sprawdz czy na pewno wciskasz zeby szukal UM a nie SR, a jak nie dziala to zrob reinstall mod kamera i powinno pomoc
  6. reinstall pomoze, jesli nie to sciagnij drugi raz bo moze zle sciagniete
  7. Moze to wina karty graficznej? po prostu za slaba? albo zainstaluj najnowsze sterowniki do karty
  8. sprobuj reinstall, jak nie pomoze to sciagnij jeszcze raz instalke i wtedy musi na 100% dzialac
  9. zmien metin2client.bin na metin2client.exe albo zrob obejscie i zobacz czy zadziala
  10. Ma jakies dodatkowe funkcje? cos wbudowane jakies sh, autopot, picku? czy tylko do grania na p serwach bez hakow?mozna w nim zapisac hasla i loginy? dobra juz wiem, na stronie napisane
  11. Land™

    [Pomocy]Aol

    Zobacz czy mozesz wejsc na ta strone lecz nie polska tylko zagraniczna bez pl http://fakenamegenerator.com/
  12. Polecam zrobic ots SQL pod 8.42+ a nie XML pod 8.1
  13. Land™

    lagi :/

    Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej Wina moze byc tez to ze masz wlaczone roznego typu programy biorace neta Jesli masz router to moze na drugim kompie masz wlaczone pobieranie albo cos
  14. Moze serwer stoi na slabym sprzecie dlatego gdy wejdzie duzo ludzi kicka cie, ale przyczyna moze byc tez slaby net, wlaczone hacki, lub wlaczone roznego rodzaju programy biorace neta np skype
  15. bot dziala tylko troche lipnie ze musi byc kamera od gory i nie potuje, i jesli nie ma potwora to sam rusza myszzka i klika zeby szedl, ale ogolnie wlaczyc na kamer modzie, auto potowanie, pickup itp i bocika i mozna bocic
×
×
  • Dodaj nową pozycję...