Ja mam takie pytanie. Do czego jest to całe otwieranie tych wszystkich programów? Bo nie napisałeś nigdzie tego...
Może w przyszłości opiszesz to bardziej, bo tutaj napisałeś jedynie jak zrobić moda po wskazówkach, nie ma nic do czego służa te wszystkie programy, pliki itp.
Ale poradniki dla początkujących ładne, przejrzyste :P
Edit:
Bardziej mi chodzi o te programy "ferobuscate.bat" itp. ponieważ na końcu każesz je włączać, a one nic mi nie robią, jest jedynie, aby kontynuować wciśnij dowolny klawisz