Skocz do zawartości

Mordeeek

ProUser
  • Postów

    717
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam takie pytanie. Do czego jest to całe otwieranie tych wszystkich programów? Bo nie napisałeś nigdzie tego... Może w przyszłości opiszesz to bardziej, bo tutaj napisałeś jedynie jak zrobić moda po wskazówkach, nie ma nic do czego służa te wszystkie programy, pliki itp. Ale poradniki dla początkujących ładne, przejrzyste :P Edit: Bardziej mi chodzi o te programy "ferobuscate.bat" itp. ponieważ na końcu każesz je włączać, a one nic mi nie robią, jest jedynie, aby kontynuować wciśnij dowolny klawisz
  2. Jest Dedyk na taką ilość slotów, jaką sobie wybierzesz. Dodatkowo, tylko 3 zł za slot. Jest od 1 do 150 slotów do wybrania (może więcej, nie patrzyłem) gamepix.pl
  3. Daj SSy w [/img], bo nie chce mi się wchodzić No i wiecej... Jeden SS z góry, to niezbyt dużo widzę.
  4. Mordeeek

    Minecraft

    Na piracie też można grać na multi, nie można normalnie odpowiedzieć?
  5. Dodaj łóżko na początek mapki, bo padłem w lawie i muszę od nowa mapkę wgrywać (Tylko prześpij się tam)
  6. Myślę, że ok 15 osób ze zwierzątkami i zombie, 30 bez zombie i 40-50 bez zwierząt i zombie
  7. Idź na jeden koniec mapy i zaznacz tam LPM, a potem pójdź na drugi koniec mapy i zaznacz róg PPM. Inaczej się nie da...
  8. Jak nie ma w oryginalnym temacie autora, to nie ma jeszcze na 1.7.2 Trzeba czekać ;/
  9. Mordeeek

    Pytanie Pistony

    Piston, który jest na górze, musi być złożony, inaczej ten na dole nie przyciągnie go
  10. Mordeeek

    Moja niewiedza

    Jak dobudujesz w MCEdit również zostanie...
  11. Mordeeek

    Moja niewiedza

    Tak będzie, tylko nie będziesz mógł już nic tam stawiać @2Down Chyba troszkę się spóźniłeś. Na wersję 1.5 jeszcze jest, ale 1.6+ już nie ma. On się teraz co innego pyta
  12. Mordeeek

    Problem prosze o pomoc

    Musisz przekierować porty, jeżeli masz routera
  13. No niestety, wcześniej nie było Zimy, ostatnio coś nadeszła. Z tego co zauważyłem to zima już przeszła, niedługo śnieg zniknie a lód się zamieni w wodę. Po czym zauważyłem? Zamiast śniegu pada deszcz
  14. @Up Napisał, że na Bukkicie... 1.Wejdź na bukkit.org i pobierz pluginy, które cię interesują 2.W folderze gdzie piki serwerowe, powinieneś mieć folder "plugins". Jeżeli go nie masz - Załóż go 3.Wklej tam pluginy 4.Gotowe!
  15. @Refresh Pisać co dobudować bo nudzimy się :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...