Skocz do zawartości

XxNorbixX

Members
  • Postów

    52
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Osiągnięcia XxNorbixX

  1. XxNorbixX

    problem exp

    Prawda Damcio... Na słonecznych najlepiej. Bardzo ładny dropik i exp tez nie zły (tam na spocie gdzie są te liski) (Ja wojem na 30lvl do 32 samym zbieraniem kasy i innych itemków uzbierałem 326k )
  2. Moim zdaniem wszystkie skille dostępne w atrybucie ognia+Wróżka 20+ i kox... oraz ten kamień spadający i obowiązkowo musi być aura regeneracji
  3. XxNorbixX

    Błąd w Reje

    Macie moze tez bład przy rejestracju na nostale se .. ?? Wypełniam wszystko i na samym końcu wyskakuje error code 400 :(:
  4. XxNorbixX

    Nostale SE ..

    2@UP no właśnie kssn są dobre ale nie wiem czemu nie mogę zrobić ... @ temat do zamknięcia
  5. XxNorbixX

    Nostale SE ..

    Siema... Mam problem od ponad 2h walczę z rejestracja na nostale se.. po ukończeniu wyskakuje mi taki napis 별명 중복체크를 하세요.. Jeśli ktoś wie jak sobie z tym poradzić proszę o pomoc.. Dam + albo - jak kto woli
  6. Ej widzę ze gracie na nopstale se mam prośbę mógł by ktoś mi pomoc zrobić konto bo za ch*ja nie umiem zrobić KSSN czy coś takiego
  7. Nick:Ranger{POL} Server:99nos Pomogę w misjach do cp 47 oraz sp1 all ts .... sp2 all ts Za pomoc..Free pomogę ewentualne. Jeśli coś dasz to wezmę Mam 54 lvl
  8. Siema Nick Ranger{POL} Lvl: 54 SP: Ranger 32lv +0:( Sinek 24lv+0 Lat 14 Dlaczego chce dołączyć... Ponieważ szukam spox polaków do wspólnej gry
  9. XxNorbixX

    Zaproszenie O_o

    Szkoda ze od 60 tak to możne bym się zgłosił 54lvl
  10. XxNorbixX

    Pomocy 99nos

    Proszę kogoś o pomoc w biciu 55 lvl. Nie mogę ogarnąć.. spota na krem i ciężko się expi nie mogę nikogo się doprosić z mojego fam!! Nick----- Ranger{POL} z góry dzięki
  11. Jest to najgorszy serwer na jakim grałem. Ok.20min czekałem w miejscu na działkę a kiedy kicklo mnie i znowu się zalogowałem już ktoś dostał moja upatrzona działkę Podczas proszenia o działkę żadnej reakcji ze strony Moderatora, dopiero kiedy napisałem na czacie swoja opinie na temat severa moderator raczył odpisać...
  12. Siemak All. Zaczynam grę na 99nos mam już 31lvl maga .. . Nie zbyt ogarniam Nostale .. wiec poszukuje jakiegoś ziomka do wspólnej gry Kontak. GG-8663366 Nick w Grze- ImNorbertPL
  13. Siema... Szukam serva aby pograć na SURVI.. we 2-3 os... -Nie posiadam serva GG 8663366
  14. XxNorbixX

    Norbert Podanie

    Nick w Grze:XxNorbertxX Nick na Hamachi:XxNorbertxX Ile Grasz w MC:Gram juz ok. 1roku ..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...