Jest to najgorszy serwer na jakim grałem.
Ok.20min czekałem w miejscu na działkę a kiedy kicklo mnie i znowu się zalogowałem już ktoś dostał moja upatrzona działkę
Podczas proszenia o działkę żadnej reakcji ze strony Moderatora, dopiero kiedy napisałem na czacie swoja opinie na temat severa moderator raczył odpisać...