Witam chciałem się zapytać czy ten hack ma opcje stania w miejscu i zabijania przez ścianie lub strzelanie lub machaniem nożem?? jeśli ma to proszę podać nazwę tej opcji http://www.mpcforum.pl/topic/292653-hack-public-hack-ghbsysnet/ proszę o odpwiedzi dam oczywiście +