Witam was jak w temacie potrzebuję pewnego moda, polega on na tym że z drzew spadają jabłka.
fajnie by było też jakbyście dodali skan i link do tego moda, i info co potrzeba do jego intalacji.
UWAGA mod chcę na wersję 1.7.3
up - tak ponieważ 1giga na minecrafta to mało jeśli masz 4 mega ram. ja też mam 4 mega jednak z tego nie korzystałem, mam fpsy 20-30 ale nie czuję lagów. Sposób na 100% działa
c4d to animacje 3/4 d a jak napisałem tutaj
uważacie, że lepiej zacząć w 2d? no to ok. z rok temu bawiłem się pivotem ale w nim nic ciekawego się nie zrobi. więc jaki program polecacie?
chodzi mi o 2d