Skocz do zawartości

prosmat1

Members
  • Postów

    241
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O prosmat1

  • Urodziny 04.03.1988

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    niewiem

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia prosmat1

  1. sorki za spam ale czy da rade jakoś usunąć te numerki mobów na f3 ?? //Używaj opcji edytuj! Nie pisz post pod postem! //Geoning
  2. Witam was jak w temacie potrzebuję pewnego moda, polega on na tym że z drzew spadają jabłka. fajnie by było też jakbyście dodali skan i link do tego moda, i info co potrzeba do jego intalacji. UWAGA mod chcę na wersję 1.7.3
  3. no ludzie, pomóżcie, chcę mieć jakieś inne mody niż SPC i TMN
  4. prosmat1

    Java

    up - tak ponieważ 1giga na minecrafta to mało jeśli masz 4 mega ram. ja też mam 4 mega jednak z tego nie korzystałem, mam fpsy 20-30 ale nie czuję lagów. Sposób na 100% działa
  5. refresh //triplepost
  6. prosmat1

    DaRMOWY GIFT CODE!

    ZAKAZ PUBLIKOWANIA TAKICH TREŚCI !!
  7. prosmat1

    Skiny na server

    tak jak up, pewno wbił na kogoś nick
  8. reinstall sterowników nic nie dało... jakieś inne propozycje
  9. refresh
  10. refresh
  11. c4d to animacje 3/4 d a jak napisałem tutaj uważacie, że lepiej zacząć w 2d? no to ok. z rok temu bawiłem się pivotem ale w nim nic ciekawego się nie zrobi. więc jaki program polecacie? chodzi mi o 2d
  12. prosmat1

    Skiny na server

    up - dziwne, z mojego doświadczenie wydaję się to niemożliwe. musiał mieć premium
  13. też. z modloaderem i x-rayem to odrazu przy napisie mojang a jak samo x-ray bez mod loadera to kiedy załączałem save
  14. z tej opcji korzystam w ostateczności a nie z tematem na złym dziale
×
×
  • Dodaj nową pozycję...