Skocz do zawartości

NasuWoj

Postmaker
  • Postów

    925
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O NasuWoj

  • Urodziny 25.04.1941

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  1. kolor3, od 1500postow a propozycje to Mpc Hejter
  2. łap http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/ Zmien serwerimfo co jest w lancherze na ip z norm końcówka:)
  3. Polecam m2 ch3/4 sam tam łowilem i bana nie dostałem bo w m2 mało ludzi.
  4. Jak masz 20lv idz na malpy. A dla 55+ polecam trudny loch, żaby kolo dt drop miodzo.
  5. Zły lancher koledzy musza mieć ten lancher:) http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/
  6. @ref
  7. oczywiście ze sa;)
  8. Dzięki Prosze o zamkniecie.
  9. @ref
  10. a jakie pliki masz?
  11. W port mapie masz IP z kon. 100? bo tak ma byc
  12. On musi mieć w serverinfo IP z normalna końcówka nie 100
  13. Witam czy na win 7 żeby inni mogli się zalogować trzeba soc dodatkowo wylaczyc/odblokować? mam all włączone porty zapora off na xp mi wszystko działało a na 7 nie:) oczywiście serverinfo z norm koncowka jednak inni nie moga sie zalogowac:) mają "blad..." Pong nie wchodzi w gre bo maja tego samego clineta/lanchera co ja:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...