Witam czy na win 7 żeby inni mogli się zalogować trzeba soc dodatkowo wylaczyc/odblokować?
mam all włączone porty
zapora off
na xp mi wszystko działało a na 7 nie:)
oczywiście serverinfo z norm koncowka
jednak inni nie moga sie zalogowac:)
mają "blad..."
Pong nie wchodzi w gre bo maja tego samego clineta/lanchera co ja:)