Skocz do zawartości

Mr Fan

Postmaker
  • Postów

    935
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Mr Fan

  • Urodziny 25.05.1976

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Mr Fan

  1. Koniec.. Początkiem czegoś nowego?

    1. Ravoner

      Ravoner

      Koniec początkiem.

    2. hyhy.

      hyhy.

      Jeszcze jak ;)

  2. Procesor : I5 - 2.7Ghz(Turboboost - 29Ghz + asus high performence = 3.1Ghz) Karta Graficzna: Nvidia Gt520M 1Gb Ram: 4Gb Zasilacz (opcjonalnie): Czarny
  3. Mr Fan

    Hosting

    Mnie to śmieszy to co ty piszesz. Powiedziałeś ovh, po co mu 24Gb ram jak chcę postawić serwer minecraft a nie sieć. Po za tym hostingi takie jak sored mają tam serwery Ma budżet 500zł co nie znaczy,że 500zł na miesiąc, może chcę kupić na kilka miesięcy coś mniejszego. Po za tym w OVH mu nie pomogą z konfiguracją serwera minecraft a np na IRC sored Ci pomogą w tych sprawach Specjalista w hostingach <_< http://www.mpcforum....24#entry4057424
  4. Mr Fan

    Prośby,Pytania,Problemy

    To się spytam jeszcze, kiedy będzie można kupić GW2? I czym się różni Nightfall od Factions? Bo są na allegro w tej samej cenie
  5. Mr Fan

    Prośby,Pytania,Problemy

    Witam jaką wersję teraz się opłaca kupić? I czy lepiej poczekać do GW2 czy kupić teraz którąś wersje?
  6. Mr Fan

    mineserv.eu jak wgrac?

    A zmieniałeś port? W usłudze o ile pamiętam nie musisz dstać własnego ip i to nie jest dedyk =D Jak by był to byś mógł robić na nim co ci się żywnie podoba(np postawić serwer cs zamiast minecrafta) Lub jak koledzy up powiedzieli, że zbyt obciążony serwer, spróbuj odpalić serwer bez pluginów=P
  7. Medusa NX naprawdę dobre, nawet przy puszczeniu ze słuchawek przez mikrofon muzyki świetna jakość! A tylko 90zł na allegro
  8. Witam! Czy mody na serwerze obciążają go?
  9. Mr Fan

    Co i jak Ownserve .

    Na ownserwer szybciej mi odpowiedzieli na pytanie, poza tym ownserwer już jest dłużej w tym biznesie i bardziej się zna.
  10. Mr Fan

    Wgranie moda

    @ref, to mi naprawdę bardzo potrzebne!
  11. Mr Fan

    Wgranie moda

    @ref proszę o pomoc, za nie długo chcemy pierwszą próbę zrobić
  12. Mr Fan

    Wgranie moda

    @ref
  13. Mr Fan

    Wgranie moda

    Cześć, na potrzeby filmu muszę wgrać moda na serwer i do clienta.Chodzi mi o vehicles mod i ewentualnie planes. Próbowałem już kilka razy to zrobić ale mi nie wychodziło. Więc prosze was o wykonanie tego.Wiem że nie można wrzucać tego na mpc forum więc proszę o przesłanie na gadu-gadu lub pw.Z góry dzięki P:)
  14. Mr Fan

    User not premium ?

    @up user not premium oznacz użytkownik nie ma premium, więc nikt mu nie zmienił hasła, musisz zgłosić sprawę allegro
  15. Już odwołane (raczej) gdyż autor już ode mnie kupił Ps: Furaj jak to ty z yt to dzięki, dzięki tobie kiedyś pierwszy raz nauczyłem się obsługiwać bukkita
×
×
  • Dodaj nową pozycję...