Skocz do zawartości

alvin11pl

Postmaker
  • Postów

    911
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O alvin11pl

  • Urodziny 23.09.1997

Metody kontaktu

  • Skype
    alvin11pl

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    C:/Users/ReseT

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia alvin11pl

  1. siemka siemka mam tu taka prezentacje do zrobienia wyjatkowo robie filmik ale mam problem on jest pod tematem dlaczego warto sie przerzucis i korzystac z gazu lupkowego a tu jest dylemat jak wiecie co ciekawego mozna tam dac to please o pomoc oczywiscie like leci to jest w takim sensie ze przykladny np -jest bardziej ekologiczny ale z tem ekologicznym to jest lipa aha i no jak bedziecie mieli oprocz tego jakis ciekawy pomysl zeby dodac cos do filmiku to prosze helppppp aha i szukam jakiegos fajnego pasujacego do tematu podkladu muzycznego zeby puscic w tle
  2. witam mam do napisania opis 2 sasiadow po niemiecku jak ktos napisze niech na pw pisze bo pani w necie sprawdza czy nikt zie ma z neta w googlach wpisze i leze wiec jak mozecie to napiszcie na pw opis 2 sasiadow mozecie po 1 napisac za pomoc beda lajki jak wlazie postaram sie jak najwiecej moze z 50 wejdzie nawet ;D
  3. ludzie dostalem ostrzezenie za duble jak tego tematu niebulo jeszcze administracja jakas nieogar czy co :/ ?
  4. Witam mam problem z sfbotem wiec jak go włanczam to mam błąd niewiem czemu dzialal mi 2 dni i dzisiaj włanczam i sami zobaczcie oto ss:
  5. lko kliknac zamknij progr mam to samo włanczam sfbota i mam ze program przestal dzialac i moge tylko kliknac zamknij program
  6. ja mam jakieś błędy i pojawiają mi sie jakies napisy jak nacisne enter albo spacje po 2 ja nieumiem inaczej pisac bo ja dopiero zaczelem pisac na mpc po 3 jak było to dajcie linka bo ja niewidziałem
  7. Odświerzam
  8. Odświerzam //Refy robi się co 24H!
  9. <P>sorry za bład w nazwie ale klawiatura sie zaciela<BR><BR>to tak <BR><BR>krok 1<BR>wchodzimy w start<BR><BR>krok 2<BR><BR>w panel sterowania<BR><BR>krok 3<BR><BR>w jave<BR><BR>krok 4<BR><BR>w zakladke advenced<BR><BR>krok 5<BR><BR>w zakładke security<BR><BR>krok 6<BR><BR>potem w zakladke Mixed code (sandboxed vs. trusted) security verification<BR><BR>ktok 7 <BR>i zaznaczamy Enable -hide warning and run with protections<BR><BR><BR><BR>mi to pomoglo jak jeszcze niedziala napisac znam jeszcze jeden sposob<BR></P>
  10. mialem to samo zara zrobie screeny i dodam temat z tym problemem jak cos dam linka do tematu ok ? bo w javie masz przestawone xdd http://www.mpcforum.pl/topic/449766-rozwiozanie-problemu-z-java/
  11. mi niedziala właśnie xDD ale itak wole 1.2.0 bo 1.8.0 zabardzo ubogacone
  12. mialem 1.0.0 ale mi sie zacina zasłaby komp a na lepszego mnie narazie niestać xdd tylko 1gb ramu karta ledwo co dziala procesor niewspominam wiec nieda rady 1.8.0 prubowalem i sie tnie
  13. masz odemnie plusika pare tam jest naprawde pomorze bo nudna jest taka gra bez cheatow ile mozna chce se 1 save zrobic z cheatami niema tam modow na 1.2.0 ale masz plusika
  14. Witam szukam jakiś modow do minecrafta 1.2.0 jak byście byli na tyle mili to dajcie linki do tych modow + za pomoc
  15. Odświerzam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...