Skocz do zawartości

SzYmeK2wielki

ProUser
  • Postów

    483
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O SzYmeK2wielki

  • Urodziny 21.07.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Mała wioska ;]

Osiągnięcia SzYmeK2wielki

  1. sory karta graficzna to: nvida gt240
  2. Procesor: AMD 2x 2.10 Ram: 2gb Karta graficzna: nivida GeForce 8600gt system win 7
  3. Jakby ktoś zrobił serwer taki jak MMYT2/LongjiuLM / Du-LI <3 cudnie... 2010r to była era najlepszych serwerów
  4. jestem w tym "zielony" więc mam pytanie. Jak sie to edytuje ;O : )
  5. Mi sie LongjuLM marzy :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  6. @2x UP Golec ;] A co do białki to masz racje mam komplet wrót na bazie ;] i jeszcze premke do czerwca
  7. Serwer - Meksyk 1 LEVEL - 17 Doświadczenie: 510MLN Ranga: szer. płk punkty rangi: 236k Ilość PP - 27 PET 12Lv Wyposażenie peta: Kamikaze 2 i 3. Handel 1. Radar 3. Zbieracz surowców 3. 4 lasery Drony: 8 irys [ 3x 16lv] [x1 15lv] reszta 2lv + APIS (16LV) - 2 HAVOCI Wyposażenie: -LF4- x3 -LF 3 - 35 LF 2 - 10 B02- 22 Desingi: Do goliatha: Venom, senitel oraz spectrum + all handel Do vegi: lighting i (nie wiem jak się nazywa na poważke) + wszystkie z handlu Amunicja: x2: 900k x3: 120k x4: brak SAB: 120k RSB: BRAK MINY ACM: 950 Amo elitarne - 4k PLD, 3k min, 1-3k fajerwerków, Wiz-X - 92 Dodatkowe informacje: x2 po 50 niewidek 45mln kredytów otwarte 2 hale [ robot i precyzja] Skylab: full [seprom 13lv] Wszystkie kółeczka nad rangą Czy na koncie był używany bot: Tak prawie pół roku temu [K-Bot] - warn stopnia 1 - z lipca ;]
  8. przepisałem z allegro mozecie dac odp jeszcze dzis? Dane konta: SERWER: PL2 PD: 1.285.000.000 - 18 prawie 19 LV FIRMA: MMO POWAŻANIE: 4.280.000 RANGA: SZEREGOWY PUŁKOWNIK PP: 29 *GRUBE* 295/479CDD FABRYKA - 1HALA - BRAK PREMIUM - 1MIESIĄC WYPOSAŻENIE: STATEK: Goliath + Senitel + Venom *desingi* 8 IRYSÓW - 1 HAVOC 36 - LF 3 2 - LF - 4 WYRZUTNIA - HELLSTROM 2 na 4poziomie 30 - SG3N B02 (osłony)[10.000uri] 21 - G3N 7900 WSZYSTKIE POTRZEBNE DODATKI AMUNICJA: x2 - 34.000 x3 - 6.000 BRAK x4 RSB - 3.000 SAB - 8000 EMP - 35 RAKIETY: HELLSTROM (do wyrzutni po 25 uri jedna na MHH) - 650 PLT 2021 - 400 (reszta kredkowa) PET 10LV ODBLOKOWANE I UZUPEŁNIONE WSZYSTKIE MIEJSCA NA LASERY!!! 2 ODBLOKOWANE I UZUPEŁNIONE GENERATORY 2 MIEJSCA NA MECHANIZMY - KAMIKADZE 1 i ZBIERACZ 1 2 MIEJSCA NA PROTOKOŁY (BRAK W WYPOSAŻENIU) SKYLAB - WSZYSTKO 20 POZIOM
  9. Przepisze to co mam na allegro ;D Serwer: Polska FIRMA: MMO PD: 520mln - 17lv Poważanie - 1.2mln RANGA - kapitan PP: 24 - GRUBE LASERY FABRYKA - 1 hala - 15 precyzji rakiet SKYLAB - FULL ALPHA BETA GAMMA EPSILON - ZROBIONE WYPOSAŻENIE: STATEK: GOLIATH DESINGI: SOLACE, IGNITE + wszystkie z handlu x36 LF3 x1 LF4 x17 SG3N - B02 x15 G3N - 7900 x8 IRYS x1 APIS *16 części do następnego* WSZYSTKIE POTRZEBNE DODATKI PET NA 11LV STAN AMUNICJI: X2- ok 75 000 X3 - ok 8000 X4 - ok 60 000 10000 URI 15 MLN KREDEK
  10. Nie ma to jak w prezentacji umiescic tylko adres ip A na serwer nie wiem czego nie moge wbic ;(
  11. Masz na mysli mnie? Ja gram normalnie
  12. dodano plugin: xAuth zeby nikt pod nikogo sie nie podszywal
  13. Przepraszam coś sie posrało z xAuth przepraszam. Sprobuje jak najszybciej odpalic @up kolego cuby to nie surival JUZ NAPRAWIONE MOZNA WBIJAC IP SERWERA FAKT BLAD ZROBILEM ZA CO PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ JUZ POPRAWIONE
  14. Inne osoby wbijają nie wiem dlaczego ty nie mozesz ;(
  15. Surival moge wgrac jak by wieksza liczba osob chcila jakies
×
×
  • Dodaj nową pozycję...