Skocz do zawartości

raptoniezabawa

Members
  • Postów

    54
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia raptoniezabawa

  1. Właśnie w tym problem zachaczyłem o to forum bo wiem, że tu są szpece informatyczni którzy będa wiedzieć co robic. Ale jeżeli faktycznie nieda się już nic zrobić to podeślijcie jakiś link do tego coda(ze sprawdzonego źródła).
  2. Witam, mam spory problem z codem ponieważ mam go orginalnego ale gdy kupiłem go rok temu, znudził mi się płyta "pelentała" się po kontach porysowała się i teraz gdy chce zainstalować nie mogę z powodu rys na płycie mam kod ale potrzebuje instalatora (nie wiem jak to nazwać poprostu chciałbym zainstalować coda 4 MW bez płytki mam klucz do instalacji) pomocy!!.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...