Witam, mam spory problem z codem ponieważ mam go orginalnego ale gdy kupiłem go rok temu, znudził mi się płyta "pelentała" się po kontach porysowała się i teraz gdy chce zainstalować nie mogę z powodu rys na płycie mam kod ale potrzebuje instalatora (nie wiem jak to nazwać poprostu chciałbym zainstalować coda 4 MW bez płytki mam klucz do instalacji) pomocy!!.