Na speedtestach ping po 50 czyli norma, a na NA wszyscy poza oceanem chyba mają +200 pingu ale ja mam lagi tylko w lolu. Net 6mb filmy na youtube HD bez probilemu tylko tu lagi, więc w czym problem?
@edit
Nie wiem o co kaman z tym a wszystko wygląda na problem Riotu tyle, że tylko u mnie on jest bo kumple grają normalnie i są na mnie lekko wkur*ieni bo robię z nimi grę i przegrywają bo ja przez 3/4 meczu resetuje modem z nadzieją o poprawę.