Skocz do zawartości

Noimydne.

Members
  • Postów

    18
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Noimydne.

  • Urodziny 16.06.1997

Metody kontaktu

  • GG
    3402391

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdynia

Osiągnięcia Noimydne.

  1. Pobierz pliki serwerowe 2010 od mcncc.pl ( są chyba w podpiętych ) i stawiasz jak na każdych innych plikach. ps. żebyś nie płakał że nie ma tam tych komputerków jak w tutorialu to pobierz VirtualBoxa. Tam nie są potrzebne te gówna. jęzeli stawaisz dedyka w co wątpie, to pobierz pliki z tematu Schittset'a. Masz tam paczkę mysql + pliki serwerowe.
  2. vakos, ja mam 4 gb ramu, procesor intela 2 rdzenie i wyśmienicie działa system więc nie wiem o co ci chodzi oO a instalowanie 64 bitowego systemu bez posiadania minimum 4 gb ramu nie ma sensu ;x
  3. Noimydne.

    [Ban]Endymion

    A czy admin ma immunitet? Nie, więc jeżeli wg. meth0da miał cheata to go zbanował, proste nie? za każdym razem mam do Ciebie coś mówisz? proszę mi przytoczyć ten moment metinie. PS. przydało by się ten team ogarnąc gdyż to sam metin praktycznie. Mroziak - Metin Zuleer - Metin Asparte - Metin Piotrek - Metin diablo - Metin Serv - Metin @down, tak. metińczyków uznaję za ludzi gorszych. wszędzie pchają ten plebs z metina.
  4. Noimydne.

    [Ban]Endymion

    diablo2301, no tak te same teksty też powiedziałęm że rośnie Ci e-penis po tym kicku + mówiłem na ciebie metin ;< ojojojojojo ;< nie odpuszcze mu bo metin sobie za dużo pozwala, zachowuje się jakby to on był właścicielem serwera i wszystko może zrobić...
  5. Wątpie aby był taki quest, ale od questów jest specialny temat. ; ) co do połączenia się z mysql poprzez freebsd wpisz " mysql -p " i potem wpisz hasło.
  6. Noimydne.

    [Ban]Endymion

    dalej czekam na wypowiedz Zuleera, już nie chodzi o to że nie mogłem grać 1h ale o to że ja niby cie " wyzwałem " po czym sam to zrobiłeś. Nie wiem czy w moją stronę czy w jakiegoś randema, ważne że to zrobiłes ; )
  7. Noimydne.

    [Ban]Endymion

    Zacznijmy od tego że nie nazwałem cie fiutem tylko powiedziałem że tymi kickami powiększasz swojego " e-penisa " ; ) Weszłem na serwer po chyba 3 kicku napsiałem " no ! rośnie ! " i dsotałem bana =) Co do cheatera to napewno nie płakałem bo nie interesuje mnie czy typ ma cheata czy nie. Psuje sobie samemu zabawe używaniem cheatów ; ) Więc nie wpierdalaj tutaj swoich bajek...
  8. Download: http://www.speedyshare.com/files/28319660/mob_drop_item.txt Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=f6a12f6b17382ab370e5955a49903398a80a2cf62120d945ec53195c09d8c1c4-1304662097 Spróbuj ten plik. Nie obiecuję że będzie działał, gdyż nie znam się zbytnio na edytowaniu dropu ;f
  9. Noimydne.

    [Ban]Endymion

    Wiec, dostałem bana 1h za " wulgaryzmy " =) Domagam sie ze strony Zuleera dowodów =) ps. jeżeli jest ten zakaz to dajcie cenzurę... a nie ze jakis random jako jedyny dowala sie do wulgaryzmow... ;f jak jest ten "zakaz" to niech każdy admin zwraca uwage a nie jakiś randem się przyczepi z nudów.
  10. up. zamiast ciągle o to prosić odpalaj hexa, otwieraj game szukaj funkcji od czytania ksiąg i edytuj... Tenma burżuju możesz jeszcze dodać gdzie to wszystko wgrać jakby jakiś rndm nie wiedział ; ) @Aszaprte, ja to umiem misiaczku ;<
×
×
  • Dodaj nową pozycję...