Skocz do zawartości

XxXGrapcioXxX

Members
  • Postów

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia XxXGrapcioXxX

  1. podczas wlaczania MW2 Multi pojawia sie czarny ekran i nie chce isc dalej. prosze o wszybka pomoc
  2. spx PrzeOgromne dzieki juz dziala
  3. a jak?
  4. Wchodze na server gram z 1 min góra i rozlancza mnie i wyskakuje taki blad Service Communication Failure: PnkBstrA.exe Prosze o szybką pomoc
  5. Thx juz sobie poradzilem z tym :rolleyes:
  6. Mam grę oryginalną grę Battlefield 2 Deluxe Edition i dzisiaj ściągnąłem sobie patch 1.5. Po ukończeniu pobierania uruchomiłem setupa, wybrałem język instalacji i wyskoczył mi następujący komunikat "Nowsza wersja jest już zainstalowana na Twoim komputerze". Nie mam pojęcia co jest tego powodem. Proszę bardzo o pomoc.
  7. Prosze o dobrego i sprawdzonaego AIMA na Win XP sp 2 <_<
  8. Juz naprawilem Okazala sie ze trzeba pobrac z innej przegladarki
  9. Mam problem przy instalacji OPERATION 7 wyskakuje mi Error NSIS. Szukam po róznych forach rozwiazan i nic. Jezeli ktos wie co i jak to niech napisze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...