Mam grę oryginalną grę Battlefield 2 Deluxe Edition i dzisiaj ściągnąłem sobie patch 1.5. Po ukończeniu pobierania uruchomiłem setupa, wybrałem język instalacji i wyskoczył mi następujący komunikat "Nowsza wersja jest już zainstalowana na Twoim komputerze". Nie mam pojęcia co jest tego powodem. Proszę bardzo o pomoc.