Skocz do zawartości

joozef

Members
  • Postów

    67
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia joozef

  1. zbieraj urkę i wydawaj tylko jak jest podwójna szansa poza tym przyglądaj się jak ruszają się wartościowe skrzynki bo różnie się ruszają od tych z badziewiem
  2. joozef

    Wyceny kont!

    ceny wyssane z palca i tyle
  3. joozef

    [Pytanie] IBOT

    mi kody nie wyskakują ale możesz kupić je na stronce po tym jak sie zalogujesz na swoim koncie obecnie za niecałego dolca 1000 kodów
  4. kupowałeś 2 klucze ,używałeś jednego i on się kasował a na następnym już zbierałeś i zbierałeś
  5. program o który się pytam jest płatny na forum u kolegów za wschodniej granicy jest dość promowany więc coś jest na rzeczy
  6. dziś działał bug na klucze i zapewne dlatego restart
  7. hm czyżby jednak nie było tu potencjalnych użytkowników tego ?
  8. chyba nie jesteś jednak w temacie program działa ma dość ciekawe funkcje ale właśnie z uwagi na to że bany leciały dawniej, mam obawy, to jest jakby cześć druga na pewno są tu chłopaki co wiedzą o tym programie to i owo
  9. Tak jak w temacie czy ktoś tego próbował ,czy warte swojej ceny itp.
  10. chodzi mu zapewne czy logujesz się przez darkorbit.wp.pl
  11. no mam tak samo jak ty mało tego codziennie przed restartem też mi się wiesza
  12. a czy normalnie jak grasz logujesz się przez wirtualną polskę?
  13. jest nowy ibot wiec to chyba powód
  14. joozef

    [Pytanie] Ważne!

    mi też jak pada to się nie naprawia a zaznaczone mam to samo z petam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...