Skocz do zawartości

Safaczek

Members
  • Postów

    20
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Safaczek

  1. Witam! Mamy problem z wybraniem nazwy na serwer Wiec proszę was o głosowanie :P 1. Instygnia Śmierci MT2 2. Dark Elite MT2 3. Botox MT2 Wystarczy podać numerek Dzięki z góry
  2. Witam. Jakieś pliki odpowiadają za logowanie na serwer oprócz syslog i syser???
  3. Witam :P:p Pomagam w robieniu prywatnych serwerów Metin 2 Wymagania to przynajmiej 1GB Ram :P I TeamViewer :P No i w nagrode licze na GM'a Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to pisać na GG: 1536519 ( często na niewidocznym ). Jak mam czas to postaram się pomuc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...