Postawiłem serwer na hamachi, porty odblokowałem, klient od Terenza i pozmieniane IP w serverinfo.py na moje z hamachi z końcówką .100, PortMap z pierwszego postu i odblokowane porty na moje ip z hamachi z końcówką .100, a przy tworzeniu postaci po wybraniu królestwa robi się czarny ekran i nic więcej nie da się zrobić oprócz wyłączenia go Menadżerem. Gdy wszedłem na konto, na którym już były postacie, przechodzi do ładowania i na koncu wywala całego klienta bez żadnego błędu. Do MySql mogę wejść normalnie.
@Edit
Poradziłem sb, pobierzcie rozpakowane root z pierwszego posta, wyciągnijcie z niego uitooltip.py , wrzućcie do swojego roota i spakujcie Będzie śmigać na 100%