Skocz do zawartości

Bartomil™

Members
  • Postów

    73
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Bartomil™

  • Urodziny 16.04.1995

Metody kontaktu

  • GG
    19499299

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    LocalHost

Osiągnięcia Bartomil™

  1. DL - Tęczowy Pierścień Wstęp: Jak wygląda? Item_Proto Serwera: Item_Proto Clienta: Niezdbędny Dif (game): Ikonka: Ważne: Pozdro.
  2. Dzięki wileki. Można jeszcze prosić o season1? ###Za 1 plik już dałem plusa jak coś .###
  3. Tak jak w temacie. Proszę, niech mi ktoś rozpakuje "indoorspiderdungeon1" bo mi nie idzie. 2 Foldery rozpakowuje i dalej nie chce. Najlepiej z xml, nie trzeba skana. Z góry dzięki ).
  4. Fix - pc.change_name Wstęp: BugFix - Dif: Zakończenie: Pozdro.
  5. Tak, chodzi mi o konfiguracje połączenia w Navicat.
  6. No, a jak navicat może się połączyć z serwerem, skoro w konfiguracji połączenia w polu ip wpisałeś "ip.100"? hahaha.
  7. Świeży projekt z importowaną teksturką z puplitu. Exportuje do .gr2. Kopiuje z pulpitu gr2 i teksture do npc...
  8. Nie wiem dlaczego pomyślałeś że to może coś zmienić, ale w każdym razie spróbowalem. Problem nadal jest nierozwiązany. To nic nie zmieniło.
  9. Mogę prosić o przykłąd zastosowania, kod...? Tak jak dałem w treści tematu najlepiej...?
  10. Yo, dodałem trawkę na serwer. Narazie taka testowa. W grze wygląda tak : Textury nie wczytuje albo nie wiem co. W każdym razie powinno wyglądać tak : Plik MSM : Proszę o pomoc .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...