Skocz do zawartości

Niver22

Members
  • Postów

    241
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Niver22

  • Urodziny 16.08.1998

Metody kontaktu

  • GG
    PW =]
  • Skype
    PW

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Zabrze

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Niver22

  1. ja wlasnie mam ten sam problem co autor ;d , gdyz bardzo potrzebuje tych komend. pliska podajcie
  2. Niver22

    [PYTANIE]ważne!

    Czy ktos wie gdzie znalesc (niewiem czy dobrze napisze) Milgoria MT2?? dobre odpowiedzi beda nagradzane +/-'sikami codziennie
  3. Niver22

    [PYTANIE]ważne!

    Poszukuje serwera (niewiem czy dobrze napisze) Milgoria MT2 prosze potrzebuje odpowiedzi jak wiecie gdzie go znajde to napiszcie mi na PW lub w komentarzach Dam +/- za odpowiedz!
  4. Niver22

    Lazy-MT2[PL][Hamachi]

    To samo co pierwsi napisali ... "Sieć nie istnieje" ... Leci -
  5. @up ja wlasnie mam ten sam problem ... tylko ze z HammerMT2 nie widze bonow po Pl i nie da sie zrobic eq...
  6. Niver22

    LegolasMT2[PL][Hamachi]

    Raty w % sie daje... i w liczbach .. a z reszta MODERATOR napisze to samo
  7. Niver22

    LegolasMT2[Cn][Hamachi]

    Czlowieku prezki robimy w Generatorze ... [Prosze modka o zamknięcie tego tematu] Str do Generatora : http://mpc.schitti.pl/generator/
  8. Serwer moze byc taki sobie... ale nie ma SS handlarzy i nie ma ss na start ... ale wejde i zobacze co i jak
  9. Serwer zapowiada sie fajnie wbije i dam edita
  10. Niver22

    Slonikmt2

    Serwer robimy w generatorze ...
  11. Niver22

    NiverMT2[PL] [Hamachi]

    Co w twojej nazwie serwa robi moj nick??? ....
  12. Niver22

    ChinolMt2[PL][HAMACHI]

    Procesor 4ghz Ram 1Gb Łącze 5mb hmmm nie powinno być dużych lagów aczkolwiek mogę się mylić
  13. Niver22

    DeluxeMt2[Pl][Hamachi]

×
×
  • Dodaj nową pozycję...