Skocz do zawartości

klosekcbr

Members
  • Postów

    35
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia klosekcbr

  1. Zrobisz mi loda i starczy XDDD Nie no jak kolega podał wyżej w większości wypadków to jest przyczyną zresztą widać na błędzie.
  2. Dobrze przynajmniej się nauczysz normalnie grać Bo dla mnie użytkownicy x-raya są zerem Bo to prawie jak inv edit.
  3. http://www.x64bitdownload.com/downloads/t-64-bit-hamachi-download-hhaooaqj.html Ściągnij stąd hamachi powinno zadziałać jeżeli nie to napisz może spróbuję coś innego wykombinować Pomogło [+]
  4. Też jestem chętny jeżeli cię po prostu zaintersuje napisz na pw a dowiesz się mnie więcej narazie powiem tyle mam 14 lat , mikrofon on , płacz off , fraps w gotowości
  5. Survival bez mobów i zwierząt git.
  6. Ja uważam 40-55 max. 60 już lekkie problemy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...