Skocz do zawartości

007™

Members
  • Postów

    33
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia 007™

  1. dam admina na serwerze paintball pierwszej osobie która zrobi mi forum, podeśle adres itd. może być to nazwa.xaa.pl itd. ważne żeby działało forum, tak btw. to ja nie umiem edytować for admin na miesiąc próbny a potem jak bedzie dobrze to na dłużej
  2. o tym nie pomyślałem dzięki zaraz spróbuję edit wszystko juz działa dzieki /cl
  3. Mam taki WIELKI PROBLEM związany z Paintballem. Pobrałem wszystko z tąd: http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=695730 No ok MOD działa jest git fajnie nie koledzy wbijają i mi piszą na GG że kulki dziwnie lecą i że ich nie widać. Nagrałem takie demko: http://www.speedyshare.com/files/28249655/pb.dem na którym wszystko widać. Mogę również wrzucić moje cvary z rpaintball.cfg (dużo tam nie zmieniałem ale może znajdziecie jakiś błąd) plik rpaintball.cfg //Main gameplay vars (most common) amx_pbgun 1 //Toggles the paintballguns pbgun_selectmode 1 //0 = normal weapon mode / 1 = menu mode / 2 = random gun mode amx_pbdm 1 //If enabled players will respawn 3 seconds after killed pbgun_gravity 1 //Toggles pellet gravity. pbgun_nocrosshair 1 //Toggles the crosshair. pbmoves_enabled 1 //Toggles the paintball moves plugin amx_pbnade 1 //Toggles the paintball grenade. amx_pbgun_jam 1 //Toggles if weapons can jam amx_knifeonehitkill 1 //Toggles if the knife kills on one hit (1 = enabled, 0 = disabled) pbgun_real_pellets 1 //Toggles the pellet behavior. 1 = some pellets don't explode on impact / 0 = All pellets explode on impact amx_pbstrip 1 //Toggles if players weapons are stripped in spawn pbgun_vendetta_enabled 1//Toggle Vendetta on and off pbgun_vendetta_cant 5 //Amount of times killed in a row to declare vendetta amx_pbsnade 1 //Toggles coloured smoke grenades pbgun_pbslauncher 1 //Toggles flashbangs into the paint super launcher //Paintball moves misc vars pbmoves_verbose 1 //Toggles the HUD messages pbmoves_usebatterymeter 1 //Toggles using the battery meter to display the remaining stamina pbmoves_rechargetime 10.0 //How much time in secs without sprinting will recharge full stamina //"Touch only if your server gets funny" vars pbgun_shots 100 //How many paintball entities can be spawned at once. (If your server is crashing or lagging, decrease this value.) pbgun_life 15 //How long the paintball stay spawned amx_pbmodel 1 //Toggles if players use the Paintball player model //Weapons & gameplay misc vars (the "I want to customize everything" vars) pbgun_damage 50 //Amount of damage a player takes when hit by a paintball amx_pbspawnprotect 1 //Time in seconds a player cannot be killed after spawning (0 to disable) pbnade_radius 150 //Radius (in cs units) a player has to be within to die from a grenade. pbgun_fireratelow 1.1 //The fire-rate in seconds for slow weapons (launcher and sniper) pbgun_fireratemedium 0.7 //The fire-rate in seconds for medium weapons (shotgun) pbgun_fireratehigh 0.16 //The fire-rate for fast weapons (marker and guns) pbgun_jamproblow 30 //How many shots in average will jam slow weapons (this is based on probability). pbgun_jamprobhigh 100 //How many shots in average will jam fast weapons (this is based on probability). pbgun_velocity_marker 3000 //The speed of the pellet shot by this weapon. Be carefull because this value CAN NOT be higher than your current sv_maxvelocity (the default for this is 2000 but my mod sets it to 4000). pbgun_velocity_pistol 1500 //Idem. pbgun_velocity_launcher 1500 //Idem. pbgun_velocity_shotgun 1500 //Idem. pbgun_velocity_sniper 10000 //Idem. pbgun_dispersion 0 //How much average dispersion (recoil) the weapons have. This doesn't affect the sniper with scope. //Cosmetic vars pbgun_color 1 //Color of the paintball 1=Random 2=Team 3=Green/Orange 4=Yellow/Purple pbgun_glow c //a = paintball glows, b = paintball has trail, c = none pbgun_sound 1 //Toggles the shooting and hitting sounds amx_pbmodel 1 //Toggles if players use the Paintball player model amx_pbmoney 1 //Toggles if players money is stripped Jedyny problem tkwi w kulkach - nie widać ich Pisać będą PLUSY!!!
  4. odłącz i podłącz routera tak jak mówią. nic się nie stanie
  5. 007™

    Nowy Serwer

    mam nowy serwer, działa, koledzy mogą wbić, tylko pytanie: nie mam nick zainstalowanego, chce miec amx 4fun albo paintball, bany, admini, ale nic nie mma wgrane! proszę o linki do tutorialow na ten temat (jak dodac admina, paczki amx, pluginy itd!)
  6. wydaje mi się że takie coś nie istnieje, w 90%
  7. 007™

    [Ss] Zabij Mnie ;(

    wez się odwal nie nabijaj postów. +report
  8. dodane jak zrobić obejście
  9. 007™

    [Ss] Zabij Mnie ;(

    Nick na który zostałeś zbanowany: zabij mnie ;( Link do screen'ów: http://img853.imageshack.us/g/dedust20000xa.png/ Twoje IP/SteamID: 82.177.224.4 dajcie tego ub bo mi sie nie chce czekac ;/ ps; wow mroziak umie ss robic a nie tylko spamić na y@@ ps2; jak by co to spadek fps z powodu robienia ss tak to mam 60 ps3; pewnie mroziak bedzie nie pisal tutaj godzine co bym sie wkurzyl ps4; zabierzcie mu tego admina ps5; chytrusowi tez
  10. witam, dziś dzwoniłem do obsługi technicznej swojego internetu i pan powiedział mi że żeby nie miał banów na różnych serwerach, na których nigdy nie grałem, muszę ustawić zewnętrzne ip (napisac do admina, dał mi adres mailowy) napisałem, i jeśli będę miał to zewnętrzne ip to będę mógł stawiać serwery cS? (to zupełnie przy okazji ^_^ ) z góry dzieki naraska
  11. a no jeszcze, niestety nie ma IP asnebeam więc bana nie dostanie ;/
  12. popieram skargę, grałem wtedy jeszcze wbijcie do mojej skargi, jest więcej ss...
  13. nie lepiej napisać w połowach godzin parzystych i podać jeden przykład ? o _ 0 no ale jak chcesz. ale czy NA PEWNO ?!?? no i nie jestem pewien czy tak zresztą troche dziwnie że to sprawdzałeś, o 0:30 , 2:30 , 4:30 , 6:30 siedziałeś na kompie, to współczuję. to tyle ode mnie narazie ^_^
  14. Tutorial piszę głównie dlatego, że wiele ludzi w tematach z DMG Hackami oraz WaitHackami dopytuje się jak to włączyć. Jeśli wkleicie sam plik PC lub PC2 i zastąpicie, to po prostu nie będziecie mogli odpalić. (błąd: nieprawidłowa wersja pliku [nazwa_pliku]. Spatchuj za pomocą programu patcher) <-- coś w tym stylu.\ Od razu przypominam, że nie przypisuję sobie praw do stworzenia tego sposobu, ani innych cheatów które podam później. I Co potrzebne? Pobieramy: -plik Index http://www.speedyshare.com/files/27075878/Index http://www.virustotal.com/url-scan/report.html?id=ba35f2c8a0d8e959d97b867ca5b0f872-1303742834 -dowolny DMG Hack lub WaitHack II Do roboty Podmieniamy pobrany plik Index z tym z folderu pack w folderze Metina. Usuwamy obecne pliki pc.eix , pc.epk , pc2.eix , pc2.epk Do folderu pack przenosimy pobrane pliki PC z dmg hackami. Następnie zmieniamy ich nazwy na: misiekantos253pc.eix misiekantos253pc.epk misiekantos253pc2.eix misiekantos253pc2.epk robimy obejście otwieramy notatnik wpisujemy w nim "metin2client.bin" zapisujemy jako "metin2.bat" (zmieniamy na WSZYSTKIE PLIKI a nie pliki tekstowe) w folderze metina III Następnie możemy odpalić metina i grać na DMG oraz WaitHackach DOBRE CHEATY Waithack +Hs+ Metin Mod <Po Aktualizacji> by KaktusBK http://www.mpcforum.pl/topic/340405-dlwaithack-hs-metin-mod-po-aktualizacji/ Dmg Hack By Artent http://www.mpcforum.pl/topic/287100-dldmg-hack-by-artent/ Nowy Waithack by R3public http://www.mpcforum.pl/topic/307889-dlnowy-waithack/ New Dmg By Wróciłem http://www.mpcforum.pl/topic/301122-download-new-dmg-by-wrocilem/ Dmg Hack Po Akutalizacji 9.11.2010R by Cupidyn http://www.mpcforum.pl/topic/254058-tut-dmg-hack-po-akutalizacji-9112010r/ WSZELKIE PRAWA NALEŻĄ DO AUTORÓW !!!! FAQ Po co dodajesz ten poradnik? Tutorial piszę głównie dlatego, że wiele ludzi w tematach z DMG Hackami oraz WaitHackami dopytuje się jak to włączyć. Przecież już był o tym temat, dlaczego jeszcze raz? Ponieważ nazwa z poprzednim poradnikiem była m.in. dla mnie niezrozumiała, dlatego też niektórzy mogą tam nie kliknąć bo nie wiedzą co to jest. Czy za używanie tego nie dostanę bana? Nie wiem, ale ja na tym gram 2 tygodnie i nic się nie dzieje ^_^ + czy - ? Nie musisz nic stawiać To tyle, dziękuję, do widzenia ^_^
  15. 007™

    [Tut] 48H Przy Metin2

    no dobra, w opisie już piszesz, że wątpisz że komuś się przyda i jeszcze chcesz żeby ktoś tu wszedł i dał Ci plusa czy minusa. p0zdr0 nawet tego nie czytam z powodu opisu. (po co czytać skoro sam mówi że nikomu się nie przyda?) na razie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...