1. Robi sie je z różnych innych broni, w zakladce crafting. Możesz mieć np. lepszego shotguna który odrzuca wrogów...
2. Więcej miejsc w plecaczku, możesz wchodzić na serwy premium, możesz handlować itemami z innymi.
3. Itemy zdobywasz za Achievmenty (Osiągnięcia), i również wypadają one losowo, po prostu grasz sobie i nagle *BAH* wylatuje item
4. Zakladasz je w pewnej zakladca dokladnie to chyba "Edytuj ekwipunek" Wybierasz klase ktora mozesz zalozyc te smieszne butki i w ktoryms okienko zakladasz je
5. Nie mam pojęcia
6. Ze skrzynek wylatują przedmioty, klucz musisz kupić za prawdziwą kasę
7. PPM (Prawy przycisk myszy)
Liczę na -
ew. jak Ci sie nudzi to przy innych moim postach możesz walnąc więcej -- heh ;P