Skocz do zawartości

SzokPL

Members
  • Postów

    87
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia SzokPL

  1. SzokPL

    [Pytanie] ental 36 - exp

    WBij na BO ten 42/45 i załóż jakąś BDB smoczą i okragłą +8/9 i lec do v1 do 50 na szponach siedz, potem po pamiatkach do v2 się możesz pchać... ps: Fajnie by bylo te bony 1k wymienić chociaż na 1,5k albo 2k
  2. Z pewnością w tym tygodniu wydropiłeś już dużo itemków Niestety jest limit, który zeruję się w czwartki Wniosek: Poczekaj do czwartku - wtedy itemki będą znów świetnie dropić!
  3. SzokPL

    ładunek - problem

    Ciekawi mnie twoja karta graficzna, możesz ją podać? Spróbuj Re-install gry, to zawsze pomaga ;D
  4. SzokPL

    Początek z TF2

    1. Robi sie je z różnych innych broni, w zakladce crafting. Możesz mieć np. lepszego shotguna który odrzuca wrogów... 2. Więcej miejsc w plecaczku, możesz wchodzić na serwy premium, możesz handlować itemami z innymi. 3. Itemy zdobywasz za Achievmenty (Osiągnięcia), i również wypadają one losowo, po prostu grasz sobie i nagle *BAH* wylatuje item 4. Zakladasz je w pewnej zakladca dokladnie to chyba "Edytuj ekwipunek" Wybierasz klase ktora mozesz zalozyc te smieszne butki i w ktoryms okienko zakladasz je 5. Nie mam pojęcia 6. Ze skrzynek wylatują przedmioty, klucz musisz kupić za prawdziwą kasę 7. PPM (Prawy przycisk myszy) Liczę na - ew. jak Ci sie nudzi to przy innych moim postach możesz walnąc więcej -- heh ;P
  5. Witam! Poszukuję jakiejś fajnej strategi, aby pograć na multi! Gra darmowa F2P, ew. B2P... Najważniejsze jest, aby serwery były pełne, czyli ma grać dużo graczy Obojętnie czy SF czy czasy przeszłe Swego czasu lubiłem baaardzo grać w kozaków: sztuka wojny na multi, no i w BFME 1 i 2. Macie jakieś propozycje? ps: Najlepiej jakby można było grać na piracie w multi
  6. SzokPL

    Czy znacie?

    Dzieks za Ip A tak z ciekawosci to jest only fw?
  7. Dzięki za odpowiedzi, a co z pistoletem? Jaki jest w miare dobry? Narazie latam z ambasadorem ale mysle o zmianie go na inny,... tylko na jaki?
  8. SzokPL

    Czy znacie?

    Heh twój opis wygląda ciekawie... Podpinam się do tematu i aby was zachęcić do odpowiedzi oferuję dzienny zapas +/- A autor dostaje +
  9. Hosting polecam Cba.pl lub yoyo.pl, Podstawy tworzenie stron znajdziesz tutaj: http://www.kurshtml.edu.pl/ Wejdz w HTML a potem zakładka "HTML dla zielonych" Liczę na ---
  10. Heh chodzilo mi o noz po ktorym sie krwawi Dzieki za odpowiedzi, ale licze na wiecej opinii
  11. Jaki nóż dla Spy'a jest dobry i fajnie się nim gra? Jakim nożem wy gracie? Czy nóż na otrucie (Bodajze przez 6 sekund) jest dobry? Czekam na wasze odpowiedzi
  12. Witam, mam pytanie: Aktualnie mam wersję językową angielską, a chciałbym mieć polską, ponieważ lepiej by mi się grało Jak to zrobić? Liczę na szybkie odpowiedzi
  13. Hej! Upodobałem sobie mapy pl_, czyli te z wozkami Ma ktoś może jakiś fajny POLSKI serwer only Payload? Żeby duzo osob grało no i jacyś mili gracze +16
  14. Cześć! Czy działa aktualnie na metin2PL jakiś fishbot? Jeśli działa to prosiłbym link to tematu w którym on się znajduję... ps: Szukam dla kolegi, obiecał skrzynkę piwka za znalazienie mu fisbota ps2: Oczywiście w nagrode +/-
  15. SzokPL

    [Inne]Serwer 26 Metin2 PL

    Dokładnie, taki temat powstał http://www.mpcforum.pl/topic/404337-inne26-serwer/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...