Skocz do zawartości

fuggy12

Members
  • Postów

    203
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O fuggy12

  • Urodziny 23.06.1998

Metody kontaktu

  • GG
    9216265

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Sochaczew

Osiągnięcia fuggy12

  1. Pytanie: Co to jest "focal" ? Data wystawiania pytania: 4.11.2011
  2. JotKaEr . Podoba mi sie jego 2 diss : P
  3. Siemka. Mam pytanie. Gdzie są te brushe co sa na tym TuT'ku : http://www.mpcforum.pl/topic/200944-tut-ps-ladny-i-efektowny-smudge/ Chodzi mi o punkt 3. I jakby ktoś dał jescze jakis download do tego brusha co jest na tym TuT'ku bo ja jakos go nie widze. : (
  4. Pytanie: Co to znaczy, że trzeba zrobić clipping mask na napisie. Data wystawiania pytania: 31.10.2011
  5. Siemka. Szukam jakiegoś tutoriala, gdzie naucza mnie smużenia w photo shopie cs3. Albo może ktoś z Was wyjaśni mi jak "wtopić render w tło" bo jak ja próbuje smużyć to tylko mi rozmazuje ,,
  6. Daj takie nagrody jak "Wesołkowi" : D
  7. Siemka. Mógłby mi ktoś pomóc ogarnać smużenie renderu ? Dajcie jakis TuT czy cos.
  8. @Ref. @EDIT Już mam. Jakby ktoś chciał to nazwa tej czcionki : Counter Strike Tylko że na tym obrazku co ja dałem to jest bialy kolor napisu i czerwony obrys : )
  9. Ref. !
  10. Siemka. Szukam czcionki z obrazka zamieszczonego poniżej : http://niceskills.pl/templates/niceskills/images/ranks/Administrator.png Prosze o szybka odpowiedz. Moderatorow + prosze nie usuwac posta !
  11. Siemka. Szukam takiej czcionki co jest na obrazku poniżej. Prosze o szybką odpowiedz poniewaz zalezy mi na czasie Czcionka : http://niceskills.pl...ministrator.png
  12. Siemka. Jest jakiś hack, który wbija sam skille z G na P ?
  13. A to już wiem o co chodzi. z tym "Moo!!!"
  14. To mi go przedstaw
  15. Chyba źle mnie zrozumiałeś. Jak jest ten czas jak jest 20% czy są wtedy jakieś bugi na grzyby. O to mi chodzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...