Mam problem z modem minecolony gdy go zainstaluje i włanczam grę to wszystko jest dobrze do momentu aż jest białe tło z napisem mojang to przez sekundę się wyświetla a potem minecraft staje się niebieski i się wylancza
@ już dziala złe zainstalowałem do zamknięcia