Skocz do zawartości

matkrz17

Members
  • Postów

    161
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia matkrz17

  1. a masz zainstalowanego moda poprawnie? czy inne rzeczy działają?
  2. a moze ten mod ma takie problemy nie mialem oazji grac na tym modzie ale pewnie gosciowi pomieszaly sie id
  3. a masz takie skrzynie z ogniem nie pamitam jak sie nazywaly postawn je niedaleko tej glownej budowli townn hall czy jakos tak
  4. zauważyłem ze na forum jest dużo tematow typu szukam moda i wpadłem na pomysł żeby zalozyc jeden temat w którym będzie można sie zapytać o jakiś mod
  5. sprobuj wyczyscic minecraft wejdz w %appdata%-->.minecraft i usun wszystkie pliki
  6. Mam problem z modem minecolony gdy go zainstaluje i włanczam grę to wszystko jest dobrze do momentu aż jest białe tło z napisem mojang to przez sekundę się wyświetla a potem minecraft staje się niebieski i się wylancza @ już dziala złe zainstalowałem do zamknięcia
  7. matkrz17

    mody

    czy mazyles/as kiedys o wlasnym modzie ?? teraz jest to mozliwe tu jest cały spis poradników tylko szkoda ze nie mój:(
  8. dzieki
  9. a znasz moze jakis acc marker do pobrania za darmo pod tibie 7.6 (ten zielony) ????
  10. a jestes piewien ze tylko przez hamachi ??
  11. no tak wiem ale czy mozna z wewnatrznym wiem ze idzie przez hamachi no i jakos przez no-ip ale nie wiem jak
  12. jak zrobic ots z wewnetrznem ip bez hamachi ?? prosze o szybka odp. zgury dzieki
  13. a masz perrmisions ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...