Skocz do zawartości

Vashezz

Members
  • Postów

    300
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Vashezz

  • Urodziny 20.11.1996

Metody kontaktu

  • GG
    0x2FB6F6

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    /dev/random

Ostatnie wizyty

1 664 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Vashezz

  1. Zoabaczymy kto wygra :P biorę udział !
  2. Posiadasz może router? Jaki masz internet? Jest możliwość blokady od ISP, spotkałem kiedyś parę pseudoradiówek gdzie lista blokowanych portów była dość spora...
  3. Spróbuj może przeskanować kompa jakimś antywirem...
  4. Po polsku to by trochę wg mnie się klimat by zniszczył, już tyle lat po ang jest... Jeśli chcesz grać na globalnych serwerach to na serverze Burrning Legion jest podobno najwięcej nas ;D pełno polskich guild itd
  5. Vashezz

    Worlock ..

    Profki to jak wspomnieli po mnie najelpeij ench + tailoring lub herbalism + alchemy. Odnośnie statów to zależy od builda, ja swoim lockiem na początek affi do 60 lvla i później destro, na końcu dopiero na późniejszym endgame zrobiłem się w Demonology i szedłem o ile dobrze pamiętam to haste i coś tam jeszcze jak przypomnę sobie to napisze :P
  6. IP Adress - Tutaj wpisz adres kompa który został przypisany przez DHCP routera dla kompa do którego chcesz porty przekierować Protocol - Tutaj wybierasz miedzy protokołami TCP/UDP Port Range - Zakres portów do odblokowania(tutaj możesz np wpisać 13000 do 13099) nie musisz po kolei odblokowywać Comment - to już dla Ciebie, tutaj wpisujesz swój komentarz żeby pamiętać od czego był port lub tak jak na screenie dajesz liczby porządkowe Portmap w takim przypadku nie jest Ci potrzebny, jeśli odblokowujesz porty na routerze. Jeśli chodzi o navicat to ja się za pomocą IPv4 loguje, więc też tak spróbuj czyli za pomocą 192.168.2.5 ponieważ, adres 192.168.2.1 jest adresem służącym do konfiguracji routera z poziomu przeglądarki. Jeśli będziesz miał nadal problemy to polecam program z http://portforward.com/ . Już sprawdziłem i tam jest Twój router w liście które program potrafi skonfigurować, spróbuj jeśli się nie uda przez przeglądarkę
  7. stary o porty w routerze to czasami jest masakra prosić o pomoc... ja się męczę kilka lat już z odblokowaniem portów w moim cerberusie P 633-1 6 i do dziś ich nie odblokowałem... Najlepszym rozwiązaniem jest hamachi, no chyba że lubisz dociekać co i gdzie może blokować. Spróbuj ostatecznie ustawić DMZ na adres kompa na którym masz mieć porty odblokowane jak to nic nie da to nadal Ci coś blokuje...
  8. Spróbuj może dodać: 1 70021 1 100 100 może to wina tej liczby której brakuje
  9. http://www.mpcforum.pl/topic/249265-dl-spolszczony-event-ox/ Prosze :rolleyes:
  10. Trzymaj ;D ten który chciałeś http://www.speedyshare.com/files/29270243/npc.txt
  11. Spróbuj to: Group ŔúÁÖąŢŔş_µÎ¸ń´Á´ë { Type kill Mob 693 kill_drop 1 1 70021 1 100 } Edit: Lol co mnie uprzedził ;D
  12. Witam, Mianowicie mam problem z tym tejże eventem. Kumpel odpala jako gm przez bezimienne kwiaty event, ja idę jako normalny gracz do uriela, on mnie teleportuje na środek ox eventu, lecz nie pojawiają się pytania... u znajomego jak wejdzie w bezimienne kwiaty pisze "Pytania są w drodze" i tak ciągle. Za rozwiązanie problemu będą + :rolleyes: Spolszczony ox event, posiadam z tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/249265-dl-spolszczony-event-ox/
  13. Witam, Mam mianowicie taki problem że gdy odblokowuje chodź by dowolny port to on i tak jest zablokowany na tym routerze. Poniżej screen z ustawiania odblokowywania portów: http://imageshack.us/photo/my-images/90/porty.jpg/ Czytałem instrukcje i nie wiem czemu tak jest że się nie odblokowuje, może wina firewalla wbudowanego, ale nie jestem pewien... Porty czy są odblokowane sprawdzałem na stronie http://www.canyouseeme.org/ Proszę o pomoc, gdyż borykam się z tym problemem od lat i zawsze wyjściem jest hamachi które nie zawsze jest do wszystkiego ;/ Masa plusików za rozwiązanie tego problemu
  14. Jak Twój pierwszy to polecam robić no hamachi/hamachi, a później na dedyku. Ja zaczynałem od plików by arymanik, poniżej link do jego tematu: http://www.mpcforum.pl/topic/263918-tutpliki-serwerowe-vpc-disk-by-aryman/ Sensual Ci podał ofertę ovh.pl więc odpowiedział Ci na dwa pytania. Jeśli chodzi o klienta to do edycji będziesz potrzebował packera i programu do rozkodowywania niektórych plików jedyny który znam to UPX. Więcej info znajdziesz w działe http://www.mpcforum.pl/forum/278-metin2-edycja-klienta/
  15. a może sam poszukaj, bo nikt Ci pod nos nie będzie podawał cały czas...?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...