Skocz do zawartości

xSeKuX

Members
  • Postów

    199
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia xSeKuX

  1. Cos jak diomt2.. starlongju.. boshe.. najlepsze wloskie serwery na jakich gralem. wymarzony serwer: max lv 127. 2 hwagi, Jeden epicki - robi sie ze stali drugi normalny robi sie ze zbroi na 61lv. epiki takie jak ktos tam graficznie przedstawil tj. dzwon smierci, swiety miecz, niebian itp. MAX. Lv do 100 nie lecialby za szybko ale i za wolno tez nie. MEDIUM. Kasa wystarczajaca, NPC ktory robi za BANK. Zadne epiki posrane rodem z WOWA, czy zbroje szmaragdowe sszafirowe czy ch*J wie jakie diamentowe.
  2. dzieki wam obojgu ;p
  3. Tematyka: Render Wysokość: - Szerokość: - Napis/y: - Kolorystyka: - Dodatkowe informacje od zlecającego: Chodzi mi po prostu o wyciecie tego obrazka http://img440.imageshack.us/img440/130/renderb.jpg Jako render tj. tlo przezroczyste limit like'ow o ile taki istnieje.. ;> Generator by krycha1996 dla
  4. Jesli tak to wybieram sie jak najszybciej ;>. Mozliwe ze to prawda, bo premium key moglby byc zamieszczony jak np. serial w pudelku, a notch powinien wiecej zarobic ;p
  5. w oknie dll to inject wybierasz switchbotv2.dll, gdy juz wybierzes, choose Window i wtedy wyskakuje Ci to okno z 3 sekundami, wracasz na metina ..
  6. goddamnit padmak w swoim tucie na yt mowil ze czasami wywala blad przy logowaniu i musi to naprawic. Gdy sie logujesz to klikaj pare razy logowanie dopoki sie nie zalogujesz. U mnie tak zawsze dziala ;p
  7. Wlacz clienta, potem uruchom strzykawke wybierz *.dll tego serwa, kliknij przycisk na dole ( zapomnialem jak tam pisalo ) wyskoczy Ci komunikat ze masz 3 sek. na zaznaczenie okna z metinem, klikasz OK i szybko wracasz na clienta metina. Powinno sie uruchomic okno logowania lub rejestracji do bota.
  8. Nie ma takiego jezyka jak AMERYKANSKI jest angielski / angielsko-amerykanski o ile dobrze slyszalem.
  9. podajesz info z czerwca pod koniec pazdziernik.. spoko.. a te ciasteczka jadlem ;p
  10. @up zainstaluj nowa wersje.
  11. A wiec, pewnie wiecej niz polowa uzytkownikow nie rozumie j. niemieckiego, wiec postanowilem przetlumaczyc bony ;p http://www.speedyshare.com/files/30867213/Lista_bonow.txt skoro NAWET w pliku txt wykrywacie zagrozenie.. oto skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9c37672b3926191d6dd9d39298928ba04c896ab2fb1fdee4f53774321cd4d135-1319292635
  12. srednie - Durchschnittschaden umiejetnosci - Fertigkeitsschaden silny przeciwko ludziom - Stark gegen halbmenschen licze na - ;p
  13. O_o no no! zajebis**e
  14. Jak drop moze zalzec od bota? oczywiscie ze to Twoje zasrane szczescie. Mi tyle malzy w 5 minut wylowil ;f
  15. Aby nie mozna bylo wchodzic, najlepiej postaw cuboida ;p Do wyrownania terenu uzyj McEdit.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...