Witam was wszystkich . Mam pytanie co do bota , easymetin2 . Więc , problem jest taki . Wlaczam bota , loguje sie , naciskam "Start nowa gra' , i odpala mi się metin i jest pokazane logowanie . Nie moge w tym momencie nic zrobic . I po ok. 6-10 s. Metin się wyłacza i pokazują się jakies znaki zapytania . nie ma rzadnych liter tylko te znaki i nacikam na jeden lub drugi nic sie nie dzieje . ; /bez tytułu.bmp