Siema mam problem z rozdzielczością komputera w grach nieważne jaką gre włącze ona odpala się w 640x480 zamiast 1280x800 rozdzielczości na środku reszta ekranu jest czarna!
Fujitsu Siemens
Amilo li 2727
Fotka:http://imageshack.us/photo/my-images/856/test1e.jpg/