Witam użytkowników mpcforum.pl.
Mam w planach zrobienia serwer >>FB<< lecz! szukam pliczków serwerowych na właśnie ten serwer.
Wiem , że mogę sam zrobić paczkę lecz mi się nie chce ..
To tak. Wiem , że jest spis plików i proszę modów o to aby nie podawali do niego linka i zamykali tematu.
Szukam plików z działającym anti-xray, Jobs , najlepiej Permissisions i Permissions + * Działające!!*
Z góry dziękuję
Dam "lajk"