Skocz do zawartości

duzycheater

Postmaker
  • Postów

    1 049
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdzieś ;P

Ostatnie wizyty

2 915 wyświetleń profilu

Osiągnięcia duzycheater

  1. Battletag: ptK#2493 Godziny grania: Różnie Uwagi: 3000 SR +. Mainuje DPS ale często filluje. Kontakt: Blizzard App
  2. Na obu. Oczywiscie na pierwszym bedzie to lepsza jakosc i plynniejsza gra
  3. Medium ustawienia
  4. Nie ma opcji, GT 920M to jeden z wiekszych syfów możliwych. GTA 5 może na najniższych w 25-30 fps'ach. O wiedzminie zapomnij.
  5. Wydaje mi sie, ze pojdzie jesli nie trzymac sie tam mocno wymagan, ale z tym sli to nie jest tak, chociaz raczej gonisz te 750 Na ile % jestes pewien ? Wolałbym nie ryzykować 200zł
  6. Nazwa gry: Dark Souls 3 Mój procesor: i5 3210M Moja Pamięć RAM: 8GB Moja Karta Graficzna: 2x GT 650M SLI ( 8 GB łącznie? SS ) Inne uwagi: Przy starym laptopie na którym DS 2 nie powinno pójść, szło bez problemu na 90 fps więc teraz rozmyślam nad kupnem 3 na nowym lapku ale nie jestem pewien czy będzie tak samo^^. Minimalne wymagania gry: Procesor: i5-2500 RAM: 8 GB Karta Graficzna: GTX 750 1 GB Inne uwagi: Zalecane wymagania gry: Procesor: i7-2600 RAM: 8 GB Karta Graficzna: GTX 970 4 GB Inne uwagi:
  7. Szukam: Gildii Global: -- Serwer: World of Metin2 Królestwo: Shinso Mój level: 1- Zaczalem grac dopiero, szukam ekipy do razniejszej gry :P Moja profesja: - Obecnie Wojownik aby nazbierac hajsu, potem bedzie dagger/smok. Minimalny level przyjaciela/pomocnika: -- Kontakt: w grze : Dobry, pw na forum
  8. Szukam:Gildii Global:Tak Serwer:Tortuga Królestwo:Jinno Mój level:41 Moja profesja:Body Minimalny level przyjaciela/pomocnika:---- Kontakt:w grze, nick : TSM GG:---- Skype:Wole TS *Opcjonalnie---- Szukam pomocy w:----
  9. https://www.youtube.com/watch?v=zqFtx1jvqro&feature=youtu.be&t=3m15s Tego bitu/nuty z 3:15 Ktoś coś?
  10. Szukam: Osoby do gry Global: PL Serwer: Diumar/Tortuga Królestwo: Diumar żółci = Tortuga obojetnie Mój level: 1 - 1 Moja profesja: Zależy od serwera Minimalny level przyjaciela/pomocnika: Obojętnie Kontakt: PIszcie PW lub jeżeli macie to tutaj : http://steamcommunity.com/id/DuzyTM GG: Skype: shakuus
  11. duzycheater bf3 , gran turismo 5 ( wczoraj ps'a kupilem ) :DD
  12. Hahaha smieszni jesteście! Nie dośc , że w tytule błąd na błędzie to jeszcze chlopak nie ogarnia robienia tematu. Pzdr.
  13. duzycheater

    Pliki serwerowe.

    Witam użytkowników mpcforum.pl. Mam w planach zrobienia serwer >>FB<< lecz! szukam pliczków serwerowych na właśnie ten serwer. Wiem , że mogę sam zrobić paczkę lecz mi się nie chce .. To tak. Wiem , że jest spis plików i proszę modów o to aby nie podawali do niego linka i zamykali tematu. Szukam plików z działającym anti-xray, Jobs , najlepiej Permissisions i Permissions + * Działające!!* Z góry dziękuję Dam "lajk"
  14. duzycheater

    Myshell.

    Witam! Jest może jakiś poradnik jak zrobić serwer no-hamachi na MyShell? ponieważ mam zamiar zrobić serwer Dam "lajk"
  15. Nie inaczej. Jest to zapowiedź serwera A z tego co pamiętam to nawet Ty na nim grałeś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...