prosze o zrobienie mi sygny :
Tematyka: tripleH ( cos takiego:http://www.google.pl/imgres?q=triple+h&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=885&tbm=isch&tbnid=P3jQ-SKVhUhJXM:&imgrefurl=http://www.myspace.com/kingofkingshhh1&docid=ZS7gCNTbG6pLVM&imgurl=http://i149.photobucket.com/albums/s75/gunitthekid/tripleh6grande.jpg&w=1024&h=768&ei=0AS1TqCfMunE4gThm8XAAw&zoom=1&iact=rc&dur=263&sig=111643109119008474885&page=6&tbnh=151&tbnw=208&start=120&ndsp=20&ved=1t:429,r:7,s:120&tx=169&ty=98)
Wymiary: 300x900
Kolorystyka: dowolna
Napisy: snikers5990
Kazde pomysly nagradzam