Bardzo polecam serwer,a także gildie exiliados!Zapraszam wszystkich chętnych do dołączenia do serwera.Jeżeli ktoś lubi serwery PvP i wojny gildii to serwer dla ciebie;).
Witam.Chciałbym się dowiedzieć czy na tym forum są jakieś serwery wojenne.Pisze tu ,bo na dziale ,,Publikacje serwerów,, nie znalazłem żadnych w tym stylu serwerów.Jeżeli ktoś ma taki serwer to niech napisze mi na PW lub w tym temacie.
Pozdrawiam