Mam wielki problem... Zmieniłem hasło do konta na stronie joymaxu i je zapomniałem [bez komentarza]. Bardzo proszę o pomoc w celu odzyskania hasła. Dodam ,że podczas zmiany używałem firefoxa bez "Zapamiętaj hasło", brak zweryfikowanego emalia do konta .Daje ++