siemka.
pisze z telefonu wiec staram sie szybko
Prosilbym o danie linka (nawet pw) do mc moze byc 1.6.... 1.7 bym sobie na 1.8 zaaktualizowal(usunol mi sie moj wczesniejszy)
ps.mam pirata
a wiem nie rozpowszechniamy piractwa ale moze bedzie ktos tak mily
z gory dzieki
godzillaxD wiedziałem że nie warto wbić na serwer jak za prawdę o sobie dajesz wszystkim minusy albo + jak zbierają minusy więc jescze raz nie polecam a wręcz odradzam serwera n a którym admin daje - za prawdę
ogarnij orte a nie piszesz ,,ktury" to w prezce 2 razy chyba a nie wbije na serw jak w prezce admin pisze ,,ktury "
sorki za brak polskich znakow ale pisze z telefonu