Witam
Potrzebuję 1 osoby która sprawdziła by mi czy da się połączyć do mojego serwera metin2, tzn ja moge się połączyć ale czy ktoś inny będzie mógł, chętny proszę pisać na gg: 19411323
Witam wbiłem dziś na moim szamanku skowyt na m1 i popatrzcie w staty ile int i w umj jakie dmg ma ten skowyt.
Czym czytam Ku To maleje dmg. Czytać dalej czy co ?
Masz boja to do m2 dropić kd /aury Aura 100kk+ a kd defa +4 200kk+ WIęc ;D. Możesz tez jeźdić na metki duszy na pustynię (one nie są mocne). Może kamyk duchowy lootnie i już 1kkk kasy w eq