Skocz do zawartości

t0m3ckiii

Members
  • Postów

    33
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    3325286

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia t0m3ckiii

  1. dobra temat do zamkniecia, nie pobralem aktualizacji.. :P dzięki :]
  2. no ja wiem nie tak dawno zasysałem... jakiś tydzień temu.. a to już jest nowy ?? zrobiło mi się to wczoraj..
  3. Witam. Coś się chyba stało albo coś, nie mam zielonego pojęcia. Może do administratorzy coś zrobili, nie mogę się połączyć przez Kamer Moda a normalnie jak mam metka spatchowanego itp to działa.. Wy też może macie taki problem?? pomocy. waithack lub przynajmniej moberhack dobry by sie zdal na globala.
  4. xxx
  5. t0m3ckiii

    [klan] Creative-eSport

    Witam, Chciałbym wszystkich poinformować, iż zbieram team do klanu który będzie startował w lidze ESL, bądź też CB. Oczywiście mixy oraz inne rozgrywki będą na początku. Poszukuje dobrego scopera, ak/aku. Ja zajmuje jedną z pozycji aku. Chwilowo do zaoferowania nie mam nic, jedynie kanał na ts`ie ;d Poszukuję także sponsora na hosting www serwer do gry oraz serwer głosowy. Wymagania: wiek: 15+ kultura osobista ogarnięty promod! [koniecznie] sprawny sprzęt (komputer oraz internet) mikrofon (najlepiej do tego słuchawki a nie głośniki) Oferta na dzień dzisiejszy: wspólne mixy na darmowych wypożyczonych serwerach kanał ts3 [to teraz nie jest problem!] zabawną oraz miłą atmosferę Plany: serwer do gry multiplayer serwer ts3 hosting oraz domena pl najważniejszy plan: gdy będzie nam dobrze szło na razie mixy pomiędzy klanami, podejmiemy próby zmierzenia się w lidze CB oraz ESL. Kontakt ze mną: xfire: t0m3ckiii gg: 3325286 icq: 611558984
  6. Witam. Mam konto w lolu na US około 30 lvl. Dawno nie grałem ale chce teraz zagrać na EU. Mam do zamiany to konto dużo championów.! Chce zamienić się na konto 25lvl minimum na EU, z dobrymi championami.!!! Kontakt: xFire: t0m3ckiii GG: 3325286 (rzadko jestem ale jestem
  7. wejdz na www.cfgfactory.com i tam poszukaj widziałem tam inna czcionke. http://cfgfactory.com/readarticle.php?article_id=19 tu masz tuta jak zmienic ;] reszte znajdziesz na stronie ;d
  8. Siema. Mam do sprzedania woja na pandoramt2. Wojownik Body 100lvl epic eq nie całe! +9.. Ze skilla uderzyłem MAX 65k.. Kontakt GG 3325286 lub xFire: t0m3ckiii. Sprzedaje za SMS 12,30 lub przelew 10,00
  9. wszystko ślicznie ;d dzieki ;d
  10. Witam wszystkich. Zapraszam graczy NFS World Online na polskie nieoficjalne forum nfs world online OTO FORUM gdzie znajduje się klan PNF.
  11. Witam wszystkich. Zapraszam graczy NFS World Online na polskie nieoficjalne forum nfs world online OTO FORUM. Forum oferuje, klub/klan/ekipe grającą. ;d pozdrawiam
  12. Dokładnie ja mam scirocco zack i wygrywałem ze skyline porsche i inne taki nawet z rx-7. Dla mnie narazie to Niemiecki Mistrz ;d
  13. kod się wpisuje na world.needforspeed.com/codes ale ludzie. Zamiast zakładania nowych postów o tych speed bootsach czy nielepiej byłoby założyć jeden osobny post z aktualizacjami samych speedbostow? choć znów czy ja wiem... KTO GO JUŻ WPISYWAŁ DRUGI RAZ NIE MOŻE WPISAĆ, ogarnijcie się z tymi kodami...
  14. Może to tylko jakiś bug jeżeli nie, to musiałbyś mieć screeny żeby odzyskać postać. O tak to nikt Ci nie uwierzy że takie konto miałeś.. Screeny, lub reinstall klienta, a jak nie to jak masz kamermoda to sprobuj wbić przez to.. Jak to nie to do suppa musisz pisać.. Innego rozwiązania nie widze.
  15. Witam. Mam do sprzedania postać na serwerze PandoraMT2. Jest to dobra postać. Żadnych wrogów. Pare epiców. Sporo na woja i na ludu. Sprzedaje za SmS, oraz dlatego że znudził mi się metin i nie gram więc po co konto ma sobie leżeć bez czynnie. Kontakt: GG: 3325286 xFire: t0m3ckiii
×
×
  • Dodaj nową pozycję...