Skocz do zawartości

xaforib

Members
  • Postów

    327
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia xaforib

  1. Jak sprawdzałem mod'a na oryginalnym serwerze to wszystko pięknie działało. Na bukkicie to inna sprawa, ale wolę mieć masę pluginów niż jeden mod Zaraz sprawdzę te pliki co podesłał aroFaz @EDIT: Po pierwsze plik craftbukkit ma 2x rozszerzenie .jar (craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar.jar) - przynajmniej mój komp to tak widzi. Plikiem start dla systemu 32-bitowego nie da się tego uruchomić a przy użyciu standardowego "start.bat" wyskakuje Zakładam że wrzuciłeś Mod Loader przeznaczony dla serwerów od notch'a a nie ten dla bukkita http://www.minecraft...kit-and-canary/ Może id tych samolotów jest już zajęty przez inne rzeczy, jednak serwer zachowuje się tak, jakby tylko ten jeden samolot był wgrany. W trybie creative (na serwerze) możemy oglądać wszystkie modele samolotów, po położeniu ich na ziemię zawsze jest jeden model, dodatkowo zbyt długie trzymanie spacji rozwala nam samolot... To chyba na razie wszystko,
  2. A więc jak? Mógłbyś mi to wrzucić? Dzisiaj jeszcze próbowałem z innymi wersjami bukkit'a z tym samym skutkiem.
  3. Początkującym nie jestem, próbowałem wgrywać wszystko od nowa nie jeden raz, Wszystko zrobiłem tak jak napisane jest w niezliczonych poradnikach. Mam pomysł, może ja wam podeśle swój plik, a jeśli wy macie serwer z plane modem to podeślijcie mi. http://www.speedysha...nes-xaforib.rar skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=d0925783c222aa57cc0359bdf10c0677fb011902075c503b5fe3799d0abc7064-1320438378 @DOWN Jesteście po prostu żałośni. Skan, skan i skan. Wrzucić jedno archiwum... ok, ale po co dodatkowe pierdolenie ze skanem? Antywirusów nie macie? Ja jakoś pobieram wszystko co mogę i jeszcze nigdy problemów z wirusami nie miałem. I niby po co miałbym tu nawet jakiegoś umieszczać? Żeby wam jakieś konto zabrać, czy parszywie i na złość kompa spierdolić? Przez was po prostu odechciewa się cokolwiek tutaj pisać (...) i proszę, zbanujcie, dajcie ostrzeżenie - wszystko co macie. Może jebnij sobie od razu ostrzeżenie za spam, bo o ile mi wiadomo twój post nic nie wnosi do tematu i jest niepotrzebny. Jak kolega o coś prosi na pendrive to też mu umieszczasz link do skanu? Następnym razem parszywie wrzucę taką paczkę, żeby jej na virustotal się umieścić nie dało (>20mb)
  4. Właśnie nie, minecraft oryginał 1.8, można normalnie grać, bukkit też pod 1.8
  5. Witam. Zainstalowałem planes mod na swój serwer. Przepatrzyłem masę forów i jeszcze takiego problemu nie znalazłem. Przejdźmy do sedna : - jakiego samolotu był nie zrobił to po położeniu go na ziemię zawsze możemy oglądać jeden model - taki zielony (nazwy nie pamiętam) Co ciekawe przy ładowaniu serwera i używaniu samolotów w konsoli nie ma żadnych błędów. Wszystko działa poprawnie mimo wielu pluginów. Próbowałem uruchamiać serwer bez pluginów, efekt ten sam - brak błędów ale samolot i tak jeden. Pisze w nadziei że ktoś miał podobny problem i pomoże mi mój rozwiązać. Ja zabiorę się za sprawdzenie pluginów na różnych wersjach bukkit'a. Wina leży na pewno po stronie samego serwera, na SP wszystkie samoloty są dostępne, podobnie na innych serwerach korzystających z mod'a.
  6. Na jedno wychodzi jak w paincie pixele narysujesz a potem w photoshop'ie/gimp'ie przeźroczyste tło zrobisz.
  7. Jeśli będą osoby zajmujące się tym forum "na poważnie" to czemu nie? Jeśli do forum będzie miała dostęp mała ilość osób to wątpię, że takie tematy się pojawią. Co prawda nic nie zrobiłem ale chyba nikomu nie szkodzę Jestem za... no i jestem na liście
  8. Offtop ale szkoda nowy temat zakładać Mam win 7 home i wszystko chodzi pięknie... prawie pięknie. Wie ktoś dlaczego odpalenie WP powoduje takie straszne lagi? Problem dotyczy ie, firefox'a i opery (na chrome nie działa). Na pewno nie jest to wina kompa i net'a (komp taki że na razie wszystko udźwignie a net 25mb/s kabel). A latam tylko na auto rafinacji surki.
  9. Tak na pewno by nie napisali. temat do zamknięcia
  10. WP raczej aktualizować nie mogą. Mam win 7 home i wszystko chodzi pięknie... prawie pięknie. Wie ktoś dlaczego odpalenie WP powoduje takie straszne lagi? Problem dotyczy ie, firefox'a i opery (na chrome nie działa). Na pewno nie jest to wina kompa i net'a (komp taki że na razie wszystko udźwignie a net 25mb/s kabel). A latam tylko na auto rafinacji surki.
  11. Też macie lagi jak używacie WP na mozilli? Normalnie cud, miód a odpale wp na auto uszlachetnianie i grać się nie da po cały czas laguje
  12. xaforib

    [Pytanie]kbot-ivan

    http://kbotik.com/index.php?a=b&id=23
  13. spróbuj odświeżyć okno z grą zamiast je zamykać. Ja tak zawsze robię i bardzo często mi się udaje, bo nie powiem że zawsze.
  14. I po co odkopujesz tak stare tematy? Zainstaluj netFrame w wersji 2.0 albo 2.5 Jaki masz system?
  15. Sprzedaj troszkę ammo, tak aby było poniżej maximum. Jeśli nie zadziała to poczekaj aż będziesz mieć max i wyklikaj z wrót i energi troszkę ponad. Jeśli masz maximum ammo a innego (np x1) masz 0 to wtedy go nie dopisuje. Sam mam 478 x2, 186 x3, 31k x4 i 0 LCB-10
×
×
  • Dodaj nową pozycję...