Musisz pobrać Clienta z tymi Itemami:)
Polecam ci
Client by Dash
http://www.mpcforum.pl/topic/412665-dlklient-by-dash-2010/
Pliki 4fun by androu
http://www.mpcforum.pl/topic/352208-downloadgotowe-pliki-na-serwer-by-androu/
Pomoc przy Serwie
http://www.mpcforum.pl/topic/127927-poszukuj-gm-chce-zosta-gm-poszukuje-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera/
Pozdrawiam